A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості"

Вакантні посади

Наявність вакантних посад, порядок і умови прийняття на роботу*

1. Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків

Завдання й обов’язки: Здійснювати періодичний огляд технічного стану будинків і споруд, які обслуговує, обладнання і механізмів, їх технічне обслуговування і ремонт з виконанням усіх видів ремонтно-будівельних робіт (у тому числі зварювальних) із застосуванням усіх видів підйомних та страхувальних пристроїв і механізмів. Виконувати роботи з технічного обслуговування і поточного ремонту всього інженерно-технічного обладнання будинку, який обслуговує. Організовувати і брати участь у роботах з прибирання, санітарного утримання і сезонної підготовки будинків, споруд, обладнання та механізмів. Усувати пошкодження, несправності і виконувати інші роботи за дорученням керівництва навчального закладу.

Освіта: повна або базова загальна середня освіта.

Стаж роботи: без вимог до стажу роботи.

Додаткові вміння і вимоги до працівника: обов’язкова наявність сертифікату про вакцинацію від COVID-19.

2. Юрисконсульт (0,5 ставки)

Завдання та обов’язки: Розроблювати або брати участь у розробленні документів правового характеру. Здійснювати методичне керівництво правовою роботою в закладі освіти, надавати правову допомогу структурним підрозділам. Надавати висновки про відповідність чинному законодавству проектів наказів, положень, розпоряджень та інших документів закладу освіти. Своєчасно оформлювати і подавати на державну реєстрацію зміни до статутних документів закладу освіти. Брати участь у роботі з укладення господарських договорів, підготовки висновків про їх юридичну обгрунтованість, а також розгляді питань про дебіторську і кредиторську заборгованість. Складати разом з адміністрацією колективний договір. Готувати обгрунтовані відповіді на претензії, контролює своєчасність подання довідок, розрахунків, пояснень та інших матеріалів для підготовки відповідей на претензії. Готувати разом з іншими підрозділами пропозиції про зміну діючих або відміну тих наказів, що втратили чинність, та інших нормативних актів, які були видані в закладі освіти. Вести довідково-інформаційну роботу з питань законодавства і нормативних актів, застосовуючи технічні засоби. Брати участь у підготовці висновків щодо правових питань, які виникають у діяльності закладу освіти, проектів нормативних актів, які надходять на відгук, а також у розробленні пропозицій для удосконалення діяльності навчального закладу. Провадити роботу з правової пропаганди, ознайомлювати посадових осіб закладу освіти з нормативними актами, які стосуються їх діяльності, а також із змінами в чинному законодавстві. Давати довідки і консультації працівникам закладу освіти про сучасне чинне законодавство, а також висновки з організаційно-правових та інших юридичних питань. Надавати керівництву закладу освіти допомогу в оформленні документів і актів майново-правового характеру. Відповідно до заданого порядку оформлювати матеріали щодо притягнення працівників до дисциплінарної і матеріальної відповідальності. Аналізувати і узагальнювати результати розгляду претензій судових і арбітражних справ, а також вивчати практику укладання і виконання договорів з метою розроблення відповідних пропозицій для усунення виявлених недоліків і поліпшення господарсько-фінансової діяльності навчального закладу. Здійснювати облік і зберігання судових і арбітражних справ закладу освіти, які перебувають у виконанні або закінчені судочинством. Брати участь у підготовці матеріалів для тендерів на закупівлю товарів та послуг.

Освіта: повна вища освіту відповідного напряму підготовки.

Освітньо-кваліфікаційний рівень: магістр, спеціаліст.

Стаж роботи юрисконсультом: 3 роки.

Додаткові вміння і вимоги до працівника: обов’язкова наявність сертифікату про вакцинацію від COVID-19.

3. Директор

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу:

 • вільне володіння державною мовою;
 • освіта вища другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста);
 • стаж роботи на керівних посадах системи професійної (професійно-технічної) освіти чи у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у цьому закладі освіти, не менше п’яти років;
 • моральні якості і фізичний стан, що дає змогу виконувати обов’язки керівника закладу.

Для участі у конкурсі кандидати подають такі документи:

 • заяву про участь в конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • особовий листок по обліку кадрів;
 • автобіографію;
 • копію паспорта громадянина України або ID-картки;
 • копію документа про вищу освіту (з додатками);
 • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
 • дві фотокартки розміром 4х6 см;
 • копію трудової книжки;
 • довідку про відсутність судимості.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості. Документи кандидати можуть подати особисто до конкурсної комісії після оголошення конкурсу.

Додаткова вимога: обов’язкова наявність сертифікату про вакцинацію від COVID-19

Телефон для довідок: (0532) 565-070


*Умови роботи - звичайні. Робота на постійній основі, 8-годинний робочий день.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень