Державний навчальний заклад
"полтавський
центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості"
Будь ласка, оцініть якість послуг, які надає Полтавський ЦПТО:

Життя не стоїть на місці, а людина рухається вперед

Життя на місці не стоїть... Швидко біжить час. Ще зовсім недавно ми зустрічали новий 2022 рік, а вже скільки всього відбулося, що навіть думками повертатися в лютий, березень, квітень страшно.

Але…. «Життя не стоїть на місці, весь час відбувається рух… Бо, як казали давні латиняни, рух – це життя».

От і ми намагаємося рухатися в ногу з часом, закликаючи всіх, хто поряд, боротися із «синдромом відкладеного життя», який виник у людей під час війни.


Навчання, спілкування, допомога, реалізація всього того, що відкладав на потім – усе це реально отримати в нашому навчальному закладі. Тому ми і започаткували цикл дистанційних відеоконференцій з мешканцями Полтавської області з метою донести до людей не тільки інформацію про заклад, але й те, чим ми займаємося, чим можемо стати корисними саме для них.

Учора відбулося спілкування з мешканцями Решетилівського району, заплановані зустрічі з безробітними Машівського, Полтавського районів та міст Полтава і Гадяч.


Навчатися, розвиватися, відкривати для себе нові можливості – притаманно Homo sapiens, і які б випробування для нас не влаштовувало життя, людина завжди залишиться людиною, а значить – вона рухається вперед.