Державний навчальний заклад
"полтавський
центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості"
Будь ласка, оцініть якість послуг, які надає Полтавський ЦПТО:

Служба зайнятості області долучається до заходу з міжнародною участю

Представники нашого центру, Полтавської міськрайонної філії обласного центру зайнятості, територіальних громад області долучаються до інформаційних сесій, що присвячені правам і можливостям внутрішньо переміщених осіб у сфері навчання та працевлаштування.

Організатором є Регіональний офіс Програми U-LEAD у Полтавській області. (Ця програма зокрема має на меті навчити територіальні громади та державні інституції використовувати інструменти міжнародної допомоги).

Учасники обговорюють, як вирішувати проблеми внутрішньо переміщених осіб, зокрема в професійному навчанні, підвищенні кваліфікації, підборі роботи, як налагоджувати й підтримувати дієву співпрацю між державними структурами і територіальними громадами, в яких проживають переселенці.


Головне, щоб така взаємодія не перетворилася у формальні відносини, а мала дієвий результат. І люди, які потрапили в складні життєві умови, здобули не лише якісну освіту, гарантовані робочі місця, а й позитивні емоції, корисні навички, приємне спілкування.