Державний навчальний заклад
"полтавський
центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості"
Будь ласка, оцініть якість послуг, які надає Полтавський ЦПТО:

Оператор дрону – перспективна професія майбутнього

В наш час навіть діти знають абревіатуру БПЛА. Безпілотний летальний апарат або просто дрон. Які асоціації у нас виникають при цих словах? Ми уявляємо собі грозний Байрактар або маленький, майже іграшковий дрон-розвідник. Але ці «пташки» знайшли своє місце не тільки серед військових. Оператор дрону-це дуже перспективна професія в найближчому майбутньому.

Цивільне застосування дронів, окрім зйомки весіль, дуже різноманітне. Це і реклама, і захист навколишнього середовища, і доставка вантажів, обробка полів у аграрному секторі, геодезійні зйомки. Широко застосовують використання дронів рятівні служби. Насправді цей перелік не є вичерпним. Перераховувати можна ще довго, але набагато важливішим є інший момент: в нашій країні це нова професія. Тому опанувати навичками керування дроном – це доволі далекоглядне рішення.

Державний навчальний заклад «Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» не так давно проводить навчання операторів БПЛА. Але вже понад 60 чоловік отримали посвідчення операторів дронів у стінах нашого закладу освіти.


Запрошуємо всіх бажаючих на триденні курси з основ керування БПЛА за напрямом: «Основи підготовки оператора БПЛА (дрона)», де ви будете мати змогу отримати теоретичні знання , навчитися або вдосконалити свої навички щодо практичного керування дроном.