Державний навчальний заклад
"полтавський
центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості"
Будь ласка, оцініть якість послуг, які надає Полтавський ЦПТО:

Навчальний заклад і роботодавець: спільна робота на результат

Вирішення проблем зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці закладів освіти, які навчають безробітних, служби зайнятості та роботодавців.

Приклад такої взаємодії – спільна робота нашого центру, Полтавської та Гадяцької міськрайонних філій Полтавського обласного центру зайнятості і керівництва ТОВ «Ворскла-Мода» з підготовки та працевлаштування кваліфікованих робітників за професією «Швачка».

Наш навчальний заклад має на меті вивчити і направити до роботодавця кваліфікованих працівників, адаптованих до роботи на підприємстві - замовнику кадрів. Саме тому процес навчання проходить безпосередньо за участю заступника директора з персоналу – Людмили Іващенко і технологів підприємства, які координують зміст освітньої програми, наближуючи його до вимог виробництва.


Маємо надію, що спільна мета – працевлаштування та закріплення випускників закладу на робочих місцях, буде повністю реалізована: адже роботодавець вже отримує кваліфіковані кадри, а випускники – цікаву роботу та гідну заробітну плату.