A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості"

Ми – учасники проєкту «Школа Фермерства 2.0»

Дата: 24.12.2020 15:52
Кількість переглядів: 235

23 грудня 2020 року в нашому закладі панувала атмосфера очікування та підвищеного настрою. Ми чекали гостей. Гостей з Луганщини. У цей день відбувалося підписання Меморандуму про взаємодію та співробітництво між Полтавським обласним центром зайнятості, Громадською організацією «Покоління «ЗЕД» та нашим центром у межах проєкту «Школа Фермерства 2.0».

Документ підписали директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва, заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ «Полтавський центр ПТО ДСЗ» Валерія Коваль, голова ГО «Покоління ЗЕД» Галина Посвалюк.

Нам дуже приємно, що наша область і наш навчальний заклад, долучилися до проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб», що впроваджується Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини, громадською організацією «Покоління ЗЕД» в плані реалізації ініціативи – «Школа Фермерства 2.0».

Мета даної ініціативи – допомогти в працевлаштуванні та самозайнятості внутрішньо переміщеним особам, людям, постраждалим від конфлікту, та мешканцям приймаючих громад у Донецькій (територія, контрольована урядом України), Харківській, Дніпропетровській та Полтавській областях через упровадження навчального он-лайн курсу з основ сільського господарства під назвою «Школа Фермерства 2.0» у сферу освіти дорослих.

Це короткотерміновий курс, що об’єднує різні напрями сільського господарства: вирощування овочів, фруктів, ягід, птиці, великої рогатої худоби, бджільництво, квітникарство, а також економічні питання, питання новітніх технологій в кожній галузі тощо. Прослухавши цей курс лекцій, слухач зможе зорієнтуватися й зрозуміти, яка справа підходить саме йому, та в якому напрямку розвивати свою діяльність.

Планується, що двоє наших педагогів, – Тетяна Лукашенко та Лілія Шкреба пройдуть навчання як тренери обраного ними напряму. Після закінчення навчання тренери отримають не лише ґрунтовні знання, а й сертифікат про відповідну підготовку, пройдуть спеціальний екзамен та зможуть проводити тренінги для бажаючих в онлайн-режимі.

Родзинкою зустрічі стало те, що представники громадської організації передали нашому закладу в дарунок два ноутбуки з ліцензійним  програмним забезпеченням, відеокамеру та іншу оргтехніку, необхідну для втілення проєкту  «Школа Фермерства 2.0».

Ще тиждень назад ми не знали, що в нас з’являться добрі друзі з Луганської області. Під час спілкування ми зрозуміли, що рухаємося в правильному напрямку – ми йдемо вперед. І не треба боятися цього руху, завжди знайдуться такі ж завзяті та небайдужі, як і ми. А разом іти веселіше.

Маємо надію, що в нас усе вийде, адже разом з нами наші партнери, колеги, друзі. Ми дякуємо Громадській організації «Покоління ЗЕД» в особі Галини Посвалюк за запрошення, подарунки та надану можливість учитися, розвиватися, опановувати щось нове, мати можливість допомагати тим, хто потребує нашої допомоги. Дякуємо директору Полтавського обласного центру зайнятості Катерині Клавдієвій та заступнику директора Полтавського обласного центру зайнятості Тамарі Сохацькій за підтримку, за те, що вірите в нас, допомагаєте нам. Дякуємо нашим педагогам за їх невичерпну енергію і жагу до знань, за очі, що світяться від задоволення, за те, що не зупиняєтеся на досягнутому, а вперто йдете вперед.

Пробуємо, навчаємося, навчаємо! Побажайте нам удачі!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень