A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості"

Декілька слів про дистанційне навчання…

Дата: 12.02.2021 15:35
Кількість переглядів: 308

Дистанційне навчання поступово входить у наше життя, переконуючи в тому, що воно має право на існування. І це дуже серйозне переконання.

По-перше, дистанційне навчання – це організована й контрольована освіта з використанням комп’ютерної техніки й комунікаційних мереж.

По-друге, це освіта, що максимально доступна для мешканців віддалених районів, які мають певні як транспортні, так і фінансові проблеми (особливо в тому випадку, коли мова йде про тимчасово непрацюючих людей).

По-третє, можливість працювати як у синхронному, так і асинхронному режимах. Тобто, слухач має можливість обирати час і місце для навчання, замість не зручних паперових конспектів має електронні ресурси та новітні методи навчання, а можливість постійного консультування з викладачем надають цій формі самоосвіти додаткові переваги.

І цей список можна продовжити, знаходячи більше й більше позитивних моментів.

Тож у нашому центрі активно впроваджується дистанційне навчання як при професійній підготовці слухачів, так і при підвищенні кваліфікації на курсах цільового призначення. На сайті створено «кабінет дистанційного навчання», у Google Classroom розміщені матеріали дистанційного навчання за професією «Швачка», «Офісний службовець (бухгалтерія)», розробляються паперові версії електронних дистанційних курсів.

Але дистанційне навчання – це велика самоорганізація та відповідальність. Для навчання «на відстані» потрібно мати сильну мотивацію й велике прагнення до самоосвіти, бо дистанційне навчання – це, передусім, самоосвіта, тобто здатність людини працювати самостійно. Для когось це є перевагою, а для когось, навпаки, – недоліком, усе залежить від людини та її характеру.

Але, як кажуть: «Було б бажання, а ми допоможемо!»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень