A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості"

Опановуємо основи бухгалтерії

Дата: 28.05.2021 15:06
Кількість переглядів: 134

Бухгалтерський облік – невід’ємна частина будь-якого підприємства. «Баланс», «дебет», «кредит», «звести дебет з кредитом» – ці поняття знайомі, напевно, кожному. Але при цьому багатьом навіть приблизно не зрозуміло, що це означає.

Дебет (debet) у перекладі з латинської мови – «він повинен», а кредит (credit) – «він вірить». Проте, в даний час ці терміни втратили пряму відповідність їх початковим значенням, і в бухгалтерському обліку вони використовуються для позначення надходження і витрат на підприємстві. Саме за допомогою цих понять можна найкращим чином відобразити всі вироблені господарські операції, реально уявити рух фінансів і отримати остаточний результат економічної діяльності. З цього починається бухгалтерія, а тому дуже важливо розуміти ці поняття.

Майстер виробничого навчання Тетяна Лукашенко разом зі слухачкою, що здобуває професію «Офісний службовець (бухгалтерія)» Світланою Василівною, на уроках виробничого навчання розглядають, що таке цей «дебет», «кредит», «актив», «пасив», складають баланс, вивчають типи балансових змін.

Навчання проходить цікаво та з користю!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень