A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості"

Сьогодні ти вчитель, а завтра – споживач

Дата: 03.12.2020 14:22
Кількість переглядів: 234

Приємно, коли ти зразу виступаєш у ролі вчителя, а потім у ролі споживача послуг уже від своїх учнів. Ви спитаєте про що це я? З радістю відповім.

Наш навчальний заклад готує кваліфікованих робітників за професією «Електромеханік торговельного та холодильного устаткування». Професія складна і відповідальна. Не кожен з тих, хто бажає бути електромеханіком на початку навчання, матиме це бажання після його закінчення. І це ще раз підтверджує те, що всі люди різні, а те, що змінюються враження, бажання, можливості в процесі якоїсь діяльності, чи то навчання, чи роботи – то нормальне явище в цивілізованому, розвинутому суспільстві. От і електромеханік – здається, що це дуже просто: крути болти та гайки – і вже електромеханік. А коли потрапляєш на виробничу практику, та ще й на таке підприємство як «Полтавахолод» або «Геріон-Сервіс», починаєш розуміти всю відповідальність за результати вже своєї праці. І тому, навіть сильна стать – чоловіки, не наважуються брати на себе цю відповідальність.

Але мова не про них, а про тих, хто закінчив наш центр, працевлаштувався на підприємства і працює, радуючи нас, своїх учителів. І не просто працюють, а ще й обслуговують наші кондиціонери, ремонтують техніку, яка вийшла з ладу. Це і Сергій Печоних, і Віталій Дзюба, і інші хлопці. А ще дуже приємно, коли роботодавці говорять про заклад та його викладачів приємні слова.

Зараз у нас навчається ще два слухачі (за індивідуальною програмою), які приїхали до нас здалеку: один – з Луганської області, а другий – з Лубенського району. Хлопці налаштовані на навчання, на подальше працевлаштування.

Упевнено можемо сказати, що ті, хто бажають навчатися і працювати, – ми вас чекаємо, навчимо і допоможемо з працевлаштуванням. Але умова – навчатися: не забігти і побігти, не отримати відмітку, не пересидіти зиму, а навчатися.

Дякуємо керівництву підприємства «Геріон-Сервіс» в особі керівника Сергія Бєляєва за приємні слова відгуку. Надіємося на плідну співпрацю в подальшому.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень