A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості"

Помилки, пошук, натхнення і наше ставлення до них

Дата: 16.06.2021 12:04
Кількість переглядів: 166

Хтось із великих зауважив: «Найбільша помилка – боятись зробити помилку». І справді, нерішучість нерідко ускладнює наше життя. Адже, як відомо, не помиляється лише той, хто нічого не робить.

Важко починати нову справу, коли є бажання, але не вистачає сміливості, зупиняє нерішучість.

Але попри вагання, нерішучість і сумніви, ми зробили дуже важливу справу – переконали себе в тому, що повинні розвиватися, йти далі і пробувати нову для нас справу.

Отож, вчора відбувся перший освітній безкоштовний вебінар на тему: «Профілактика емоційного вигорання. Мотивація професійної діяльності». Разом з нами працювало 113 слухачів-учасників вебінару.

Викладач центру Тетяна Лукашенко протягом години проводила першу у своєму житті онлайн-зустріч з такою кількістю людей, і справилася зі своїм завданням на всі 100%. Про це свідчать і схвальні відгуки учасників, за підтримку яких ми їм дуже вдячні.

Ми також вдячні нашому інженеру-електроніку В’ячеславу Жилі за постійну підтримку і технічний супровід вебінару, тому що в ході його проведення використовувалося багато технічних засобів і програм, а також за те, що жодна особа, яка зареєструвалася для участі у вебінарі ( а це майже 220 осіб) не залишилася поза його увагою.

Ми дякуємо своїм колегам за підтримку, за дружнє плече, яке постійно нас підтримувало і надихало на працю.

І зрозуміло, ми вдячні вам, наші шановні гості-учасники вебінару. Ми вдячні за участь, за підтримку, за вашу подяку і готовність працювати далі.

Ми розвиваємося і рухаємося вперед, діючи, помиляючись і виправляючи помилки. Не зробивши їх, ніхто у світі ще не досяг успіху. Але сильна особистість тим і відрізняється від слабкої, що, припустившись помилки, має мужність визнати це і рухатися далі.

А коли ж робота вдається, відчуваєш, що за спиною виростають крила і хочеться летіти вперед.

Тож початок зроблено. Ми плануємо продовжити проводити і вебінари, і майстер-класи як освітнього, так і психолого-педагогічного напрямів.

Крокуємо вперед разом!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень