A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості"

Насолоджуємося кожним кроком життя

Дата: 29.10.2020 11:32
Кількість переглядів: 172

Час летить нестримно швидко. Дуже важливо – жити, не втрачаючи жодної хвилинки життя. Тому, коли 02 червня 2020 року розпочала навчання перша група слухачів, які опановували професію «Оператор котельні», а за нею– ще три групи, життя і для слухачів, і для працівників центру полетіло так швидко, що ніхто не встигав навіть перепочити. Чому так?

Для слухачів – опанування складної професії, серйозних предметів, навчання після тривалої перерви, сумніви та питання щодо подальшого працевлаштування. Для працівників навчального закладу, а ними тимчасово стали працівники підприємства ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» – опанування нової для них професії, професії викладача чи майстра виробничого навчання. Тому, час збігав швидко, змінюючи тиждень за тижнем. І от нарешті сталося….. Випуск кваліфікованих операторів котельні.

Члени Державної кваліфікаційної комісії: Пасічко Володимир Степанович – директор технічний ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», Окружко Віталій Вікторович – начальник служби ОП ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», Михальов Юрій Михайлович – начальник 2-го теплового району ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», Деркач Михайло Андрійович – провідний інженер з технічного нагляду служби ОП ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», Хрістов Дмитро Іванович – фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» – дуже серйозна команда фахівців, які ставили запитання випускникам і вимагали від них ґрунтовних відповідей – залишилися задоволеними від результатів, які показували слухачі.

5 листопада 2020 року випуск останньої групи слухачів. Ми впевнено можемо сказати: завдання, які ставив перед собою заклад щодо навчання фахівців своєї справи, виконано, а наше місто отримає спеціалістів, які принесуть у наші домівки тепло.

Вітаємо і своїх колег з вдалим дебютом, і слухачів, які здобули нові знання, і нову професію, і перспективну роботу, а також мешканців нашого міста, які можуть не боятися морозів – є люди, які «зігріють» їх своєю працею. Дуже важливо – жити, не втрачаючи жодної хвилинки життя. Тож насолоджуємося кожним його ковтком, не забуваючи про кроки в майбутньому.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень