A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості"

Компетентність та професіоналізм – ознака сучасного педагога

Дата: 13.05.2021 10:00
Кількість переглядів: 160

Освіта є соціальним інститутом, через який проходить кожна людина, набуваючи при цьому рис особистості, фахівця і громадянина. Компетентний педагог – це професіонал, який може фахово, самостійно та ефективно реалізувати цілі педагогічного процесу.

Нам дуже приємно співпрацювати з дійсно компетентними педагогами, які прагнуть до самовдосконалення. Це наші давні колеги з Відокремленого структурного підрозділу «Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавської державної аграрної академії». Ми з ними познайомилися в ході курсів підвищення кваліфікації на базі нашого закладу на тему: «Нові технології в освітньому процесі: інтерактивна дошка».

І от продовжилася співпраця, реалізовуючи напрям підвищення кваліфікації «Фермерство – школа успішного аграрія». Заняття розпочалося 12 травня і триватиме три дні. Лекції проходять легко та з користю як для слухачів, так і для наших викладачів-лекторів. З розумними, гарними людьми і працювати легко та приємно!

«Компетентність» визначає рівень професіоналізму особистості, а її досягнення відбувається через здобуття необхідних компетенцій, що є метою професійної підготовки фахівців.

Тож залишається побажати всім бути компетентними, завзятими в навчанні і прагненні до самовдосконалення, активними – справжніми педагогами, професіоналами.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень