A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості"

Роздуми про дружбу, співпрацю, взаємодопомогу і не тільки …

Дата: 22.02.2021 09:43
Кількість переглядів: 88

Надзвичайно приємно, коли в тебе, чи в твоєму колективі все ладиться, все вирішується, робота стає справжнім другом. Тоді хочеться працювати, опановувати щось нове, налагоджувати співпрацю, планувати майбутнє. Приємно, коли всі ті, хто працює поруч – одна команда. І не важливо чи це колеги по закладу, чи це працівники обласного центру зайнятості, районних та міськрайонних філій, роботодавці і навіть слухачі. Тоді і результати є, і робота ладиться.

Приємно спостерігати роботу колег з інших ЦПТО, які мають таку багаторічну співпрацю. Не дивлячись на реалії нашого життя, на проблеми, які спільні для всіх регіонів нашої держави, вони мають можливість реалізовувати свої вчительські можливості та здібності, навчаючи безробітних, фактично даючи їм можливість розпочати оновлену сторінку життя. І дуже гірко від того, коли стикаєшся з тим, що яким би ти не був розумним, професійним, з великим бажанням реалізовувати свої здібності, це не дуже потрібно людям, які не зацікавлені в співпраці. Коли замість пошуку вирішення проблеми, маєш ще більшу проблему, коли робиш крок уперед, а під ногами немає твердого ґрунту. І тоді постає питання: «Що не так, що саме ти робиш не так, чому тебе не розуміють, чому спільна праця перетворюється на проблему?»

Але це лише роздуми і годі про сумне. Нам, українцям, притаманні дуже гарні якості: ми добрі, працьовиті, енергійні і, головне, вміємо цінувати дружбу та здатні на взаємодопомогу. Тому, звертаючись до нас усіх, хочеться побажати– будьмо терпимі один до одного, пам’ятаймо, що тільки добро здатне давати здорові плоди розвитку та прогресу, тільки людяність здатна осяювати обличчя щасливою посмішкою, тільки справжня дружба здатна витримати всі негаразди життєвого шляху і вивести на шлях розвитку.

Тому, бути добру!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень