A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості"

Матеріально-технічне забезпечення

Державний навчальний заклад «Полтавський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» розміщується у орендованій двоповерховій будівлі, пристосованій для забезпечення повноцінного освітнього процесу.

Теоретична підготовка слухачів проводиться в навчальних кабінетах центру, а саме:

 • основ конструювання та технології виготовлення швейних виробів;
 • електромеханіки та технічних дисциплін;
 • охорони праці;
 • інформатики та інформаційних технологій;
 • організації та технології торговельних процесів;
 • технології і матеріалознавства;
 • галузевої економіки, підприємництва та бухгалтерського обліку;
 • основ правових знань, українського ділового мовлення та професійної етики.

Навчальні кабінети центру обладнані необхідними меблями, комп’ютерною технікою, оргтехнікою, інтерактивними дошками, проекторами.

Кабінет "Інформатики та інформаційних технологій"

Інтерактивна дошка в кабінеті

Інтерактивна дошка в кабінеті "Інформатики та інформаційних технологій"

Практична підготовка відбувається у 3-х в навчально-виробничих майстернях, обладнаних відповідно до вимог державних стандартів, а саме:

 • навчальному магазині-майстерні;
 • швейній навчальній майстерні;
 • слюсарній майстерні з механоскладальних та електромонтажних робіт.

Матеріально-технічне забезпечення та комплексно-методичне забезпечення навчальних кабінетів та майстерень відповідає вимогам навчальних планів і програм із кожного предмета.

Швейна навчальна майстерня використовується для професійно-практичного навчання слухачів за професіями «Швачка», «Кравець» та «Закрійник»; в майстерні встановлені універсальні швейні машини човникового стібка, 5-ти та 3-х ниткові промислові оверлоки для легких і середніх тканин і трикотажу, машина для виготовлення прямих петель, машина для підшивки із зігнутою голкою і одинарним ланцюговим стібком, промислова машина зигзаг, високошвидкісна розпошивальна машина для трикотажних тканин, швейна машина для пришивання гудзиків, вишивальна машина, праски з парогенератором, прасувальні столи, стіл для розкрою, манекени.

Швейна навчальна майстерня

Навчальний магазин-майстерня використовується для професійно-практичного навчання слухачів за професіями «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів», «Касир торговельного залу». Магазин обладнаний вітринами-прилавками, касовим боксом, касовими апаратами різних типів, електронними торговельними вагами сучасних видів, сканерами штрих-кодів, лічильниками та детекторами банкнот, вакуумним пакувальником, засобами маркування (етикет пістолети, чековий принтер).

Навчальний магазин-майстерня

В слюсарній майстерні проводиться професійно-практичне навчання за професіями «Слюсар з механоскладальних робіт» та «Електромеханік торговельного та холодильного устаткування». Серед обладнання верстати точильно- шліфувальний, стрічкопильний, настільно-свердлильний, слюсарний; тиски поворотні, компресор, вакуумний насос, пальник з балоном МАРР ГАЗ, колектор манометричний для фреону, витокошукач фреону CPU –C; ваги електронні, балон з холодоагентом, діюча холодильна установка INDESIT та Спліт система кондиціювання SAMSUNG. Для кожного слухача передбачений індивідуальний комплект інструментів для ручних робіт відповідно до вимог стандартів професійної (професійно-технічної) освіти.

Слюсарна майстерня

В ДНЗ «Полтавський центр ПТО ДСЗ» створена бібліотека навчальної, методичної, спеціальної професійної літератури, яка здійснює бібліотечно-інформаційне та культурно-просвітницьке забезпечення освітнього процесу.

Бібліотека

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень