Вівторок, 23.04.2019, 04:02 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2019 » Квітень » 9 » Зустріч, що налаштована на перспективу
13:07
Зустріч, що налаштована на перспективу

Восени 2017 року федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини започаткувала проект «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні».

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit

Його мета – підвищення рівня зайнятості внутрішньо переміщених осіб (ВПО), людей, постраждалих внаслідок конфлікту та вразливих верств населення громад, які прийняли найбільшу кількість ВПО.

Внаслідок тривалого внутрішнього переміщення громадяни України зіштовхнулися з проблемами соціальної та психологічної адаптації до нових умов проживання. Особливо гостро постає проблема працевлаштування, оскільки часто фахові спеціалізації внутрішньо переміщених осіб не користуються високим попитом у регіонах, де вони зараз проживають. Пропозиції щодо освіти та навчання не є достатніми для підвищення рівня працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, які постраждали внаслідок конфлікту.

Внутрішньо переміщені особи

Стартувало і впровадження проекту «Інноваційна модель інтеграції послуг з навчання, перекваліфікації і соціальної підтримки у Полтавській області». Сутність його полягає в створенні механізму сталої взаємодії представників державного, приватного, громадського секторів і поєднанні послуг навчання та перекваліфікації із забезпеченням соціальними послугами. Інноваційна модель професійної інтеграції буде застосована як для ВПО, так і інших соціально вразливих верств населення Полтавської області (малозабезпечених, осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі, жінок, які постраждали від насильства, осіб без місця реєстрації, ВІЛ-інфікованих, людей похилого віку тощо) через інструмент соціального підприємництва і кейс-менеджменту.

Інноваційна модель інтеграції послуг з навчання, перекваліфікації і соціальної підтримки у Полтавській області

05.04.2019 під час моніторингового візиту представництвом GIZ Адамом Єнцом та регіональним представником Наталією Малютіною (Vocational Integration of Internally Displaced Persons in Ukraine Project Coordinator Kharkiv) відбулася зустріч працівників нашого навчального закладу, слухачів центру, в ході якої гості оглянули навчальні кабінети та майстерні, мали змогу безпосереднього спілкування зі слухачами та викладачами, задавали багато питань стосовно рівня професійної підготовки, матеріально-технічного забезпечення в центрі. Керівник проекту «Професійна інтеграція ВПО в Україні» Адам Єнц цікавився, яку освіту мали слухачі до того, як прийшли навчатися в ЦПТО, де вони працювали, яким бачать своє майбутнє. Директор Полтавського обласного центру зайнятості Клавдієва Катерина, яка безпосередньо супроводжувала гостей, представила професійну підготовку за професіями «Швачка», «Кравець», «Закрійник», вказавши на актуальність та попит даних фахівців на сучасному ринку праці як у регіоні, так і за його межами, показала наявну матеріальну базу.

Майстерня

Майстерня

Майстерня

Швейна майстерня

Магазин майстерня

Кабінет інформатики

До розмови долучилася і майстер виробничого навчання Шкреба Лілія, яка розповіла про перспективи використання швейного обладнання, що було придбане для навчального закладу в рамках реалізації проекту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні» на суму 99,5 тисяч гривень, а також інженер-електронік Жила В’ячеслав, який продемонстрував присутнім роботу комп’ютерної програми з моделювання одягу.

Шкреба Лілія

Жила В'ячеслав

Зустріч відбулася змістовна, цікава і налаштована на перспективу.

Тож усе попереду: і робота, і перспективи, і нове життя…

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 42 | Додав: pcptodsz | Теги: моніторинговий візит, GIZ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar