Вівторок, 11.12.2018, 03:12 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2018 » Лютий » 7 » Запрошення до участі у відкритому конкурсі на закупівлю послуг з організації заходів у 2018 році
16:14
Запрошення до участі у відкритому конкурсі на закупівлю послуг з організації заходів у 2018 році

Полтавський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів в м. Полтава, Полтавській області та за її межами в 2018 році. Орієнтовна середня кількість заходів 2-5 в місяць, орієнтовна кількість учасників кожного заходу – 25-60 осіб.

Пропозиції повинні бути подані особисто або поштою не пізніше 16.00 28.02.2018 року до Полтавського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» за адресою: м. Полтава, вул. Лідова, 10. 36000 із темою листа, зазначеною на конверті, «Відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів».

Участь у конкурсі можуть взяти організації та фізичні особи – підприємці, які можуть здійснювати відповідну діяльність згідно КВЕД (82.30).

Пропозиція, яка подається учасником на конкурс, повинна складатися з:

  1. 1) Повністю заповненої, підписаної уповноваженою особою, завіреною печаткою (у разі використання) Форми комерційної пропозиції (додаток 1)

  2. Копій документів, що надаються учасником:

    • свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або виписки з Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

    • свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ), свідоцтва про сплату єдиного податку;

    • витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, виданого не раніше 01.01.2013 р.

Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, підписом уповноваженої особи та печаткою (у разі використання).

До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи її підписувати (наказ про призначення керівника або довіреність).

Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.

Строк дії пропозиції повинен становити не менше 10 місяців з дати підписання договору. Якщо строк не зазначений, він вважатиметься 10 місяців.

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критерію «ціна». До уваги також братиметься досвід роботи на ринку, рекомендації отримувачів послуг учасника, наявність напрацьованих контактів з субпідрядними організаціями для забезпечення виконання робіт в рамках проведення заходу на високому організаційному рівні.

Про результати конкурсу буде повідомлено після погодження рішення про відбір Виконавця.

Детальну інформацію можна отримати звернувшись за електронною адресою: Lgdc.poltava@gmail.com, або до контактних осіб: Юрій Заліський (тел.+30992411246), Ольга Хоменко (тел. +380661493301).

Категорія: Різне | Переглядів: 178 | Додав: pcptodsz | Теги: Центр розвитку місцевого самоврядув | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів:0
avatar