Субота, 20.10.2018, 05:52 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2018 » Вересень » 27 » Започатковуємо нову традицію
11:51
Започатковуємо нову традицію

Осінь. Для кожної людини сприйняття осені різне. Хтось насолоджується різнобарв’ям кольорів і розмаїттям запахів, захоплено спостерігає за краплями дощу, поривами вітру. А хтось сумує за теплими барвами літа.

Але ж подивіться навкруги: як красиво за вікном! Дерева та кущі вбралися в різнобарвні шати: золотисто-жовтий, вишнево-червоний, темно-зелений. Серед строкатого листя чітко вирізняються чисто-чорні або сліпучо-білі стовбури. Кожне дерево має своє особливе вбрання, свої неповторні відтінки кольорів. А запахи! Які тільки відтінки не відчуєш, вдихаючи осіннє повітря. Щоб побачити і почути всю цю красу, обов’язково треба виїжджати в ліс, на природу.

Ліс

Ліс

От і ми - працівники нашого центру, вирішили започаткувати нову традицію закладу – прогулянку до осіннього лісу. Але в осінню пору люди прямують до лісу ще й на «тихе полювання». Тому ми теж вирішили не відступати від правил. «Озброїлися» - кошиками та відерцями, а ще гарним настроєм і поїхали. Не зіпсував наш відпочинок і дощ, який «лякав» нас напередодні. Усі були готові: гумові чобітки, тепліші речі і – вперед!

Працівники

Працівники

Серед нашого колективу були досвідчені грибники. А от Лілія Олександрівна Шкреба перший раз у своєму житті їхала на «тихе полювання». Лілія Олександрівна була особливо схвильована, чи зустріне вона в лісі свій перший гриб?

Шкреба

А ліс кипів життям. Охочих до полювання виявилося багато, але, як сказав один із грибників, якого ми зустріли: «Ліс великий, грибів на всіх вистачить»,- і він виявився абсолютно правим. Вистачило всім. А якщо ще й додати гарний настрій, яскраве сонечко, свіже повітря, гарних друзів, веселе спілкування – що може бути приємнішим за такий відпочинок.

Врожай

І якою б не була погода, які б не зустрічалися проблеми і труднощі на життєвому шляху, завжди треба вміти зробити своєму організму перезавантаження. Ліс, природа, гарні люди – це та програма, якої ми потребуємо в наш бурхливий час.

Маємо надію, що традиція, яка розпочала своє життя цієї осені, стане частинкою життя нашого творчого, дружнього та готового на експерименти колективу.

Гриби

Гриб

Категорія: Різне | Переглядів: 30 | Додав: pcptodsz | Теги: гриби, ліс | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar