Середа, 14.11.2018, 02:20 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2017 » Листопад » 30 » Від бажання до здійснення - один крок
10:06
Від бажання до здійснення - один крок

Ще 10 листопада 2017 року працівники нашого навчального закладу, крокуючи цехами швейної фабрики «Ворскла», мріяли про те, що колись запрацюють і в наших навчальних майстернях придбані нещодавно швейні машини, а за ними працюватимуть люди, які бажають отримати професію «Швачка».

10 листопада це були мрії, а 27 листопада вони здійснилися. Ми раді вітати в стінах нашого навчального закладу слухачів першої групи, які навчатимуться 5 місяців і опановуватимуть таємниці професії «Швачка».

Швачка

Швачка

Швачка

Швачка – спеціаліст з виготовлення виробів з тканин, шкіри і інших матеріалів. Здійснює пошиття виробів вручну або на різноманітних універсальних швейних машинах. Приємним є те, що слухачі цієї групи будуть першими, хто сяде за нове обладнання, випробовуватиме його та , маємо надію, навчатиметься із задоволенням.

Програма підготовки за даною професією включає теоретичне та виробниче навчання: цікаві лекції з предметів спеціальної підготовки, лабораторно-практичні заняття, виробниче навчання в майстернях навчального закладу та безпосередньо на ТЗДВ «Полтавська фірма «Ворскла», виробнича практика.

Після закінчення навчання слухачі отримають кваліфікацію «Швачка 2-го розряду» та зможуть виконувати обробку простих та середньої складності деталей виробу; пошив спідниць, штанів, блуз, чоловічих сорочок; працювати на краєобметувальних машинах та спецмашинах; використовувати в роботі різні текстильні матеріали та фурнітуру тощо.

Бажаємо нашим слухачам навчатися цікаво, сумлінно, з користю для себе та нашого міста.

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 192 | Додав: pcptodsz | Теги: 1-Ш, Швачка | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar