Субота, 17.11.2018, 12:31 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2018 » Вересень » 14 » Увага! Наш заклад отримав чергову ліцензію.
09:06
Увага! Наш заклад отримав чергову ліцензію.

В'язальниця

Наш навчальний заклад отримав чергову ліцензію на підготовку кваліфікованих робітників за професією «В'язальниця трикотажних виробів та полотна».

Світ професій є надзвичайно динамічним та мінливим. Щороку з'являються нові. Деякі з них «живуть» лише 5-15 років, згодом або «помирають», або ж змінюються настільки, що їх важко розпізнати. Однак існують професії, які живуть десятиліттями. До таких професій належить і професія «В'язальниця трикотажних виробів та полотна».

В'язальниця трикотажних виробів та полотна - професія не дуже поширена, але приваблива своєю можливістю започаткувати власну справу. У наш час слово «рукоділля» замінили на слово «хенд-мейд» (зроблений власними руками). Майже в кожному великому місті є магазини товарів хенд-мейд. У них продаються вироби, виготовлені майстрами своєї справи. При цьому вони цілком і повністю віддаються своїй роботі, вкладаючи душу і майстерність.

Усе частіше зустрічаються в'язані вироби, на перший погляд, виготовлені вручну. Насправді ж вони виконані на спеціальних в'язальних машинах. Сучасні в'язальні машини дають більшу можливість для реалізації творчого потенціалу. Завдяки своїм автоматичним функціям вони легко виконують складні операції, які для ручного в'язання є дуже виснажливими. На в'язальних машинах можна виготовити найрізноманітніші предмети побуту, одяг та взуття.

Професія в'язальниці вимагає знань про властивості та якість пряжі, будову в'язальної машини, види голок та їх вплив на якість виробу.

Для в'язальниці є необхідним уміння швидко й чітко працювати, розподіляти увагу і концентрувати її на певних операціях.

Опанувати професію в'язальниці трикотажних виробів відтепер можна і в нашому навчальному закладі.

Термін навчання – 2,5 місяці.

Освіта при вступі на навчання – повна або базова загальна середня.

Тож чекаємо всіх бажаючих!

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 102 | Додав: pcptodsz | Теги: В'язальниця | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar