Середа, 19.12.2018, 05:50 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2018 » Травень » 2 » Успіх – це ще не крапка, невдача – це ще не кінець, єдине, що має значення - це мужність продовжувати йти вперед
09:48
Успіх – це ще не крапка, невдача – це ще не кінець, єдине, що має значення - це мужність продовжувати йти вперед

26 квітня 2018 року запам’ятає кожен працівник, слухач, відвідувач нашого навчального закладу надовго.

Сьогодні ми приймаємо дуже багато гостей: людей, яких ми не знали і з якими радо познайомилися, тих, з ким доводилося працювати пліч-о-пліч не один десяток років, а також друзів, помічників, порадників.

Тож у нашому центрі подвійне свято: Полтавський центр професійно-технічної освіти ДСЗ одночасно у своїх стінах проводить День відкритих дверей та ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти за професією «Продавець продовольчих товарів».

Зранку в стінах навчального закладу незвичне для його спокійного темпу життя пожвавлення – заїжджають учасники виставки виробів учнів професійно-технічних закладів освіти. Це представники Державного професійно-технічного навчального закладу «Полтавське вище професійне училище ім. А.О. Чепіги», Професійно-технічного училища № 31 м. Полтави, Професійно-технічного училища № 4 м. Полтави, ДНЗ «Полтавське вище міжрегіональне професійне училище» з апетитними виробами з тіста юних кулінарів, кокетливими дизайнерськими моделями майбутніх модельєрів, металевими, дерев’яними та санітарно-технічними приладами майбутніх верстатників, монтажників, столярів.

ПТУ №31

ПВПУ

ПТУ №4

Усі ці цікавинки, а також кабінети, навчальні майстерні змогли оглянути відвідувачі Дня відкритих дверей, а їх, до речі, було чимало.

Як говорив Вінстон Черчилль: «Успіх - це здатність крокувати від однієї невдачі до іншої, не втрачаючи ентузіазму». Безробітність – лише тимчасові труднощі, які разом з викладачами та колективом слухачів нашого навчального закладу можна і потрібно подолати, а ми завжди раді навчати всіх, хто того потребує, бо навчаючи наших слухачів, навчаємося і самі.

Урочисте відкриття конкурсу зібрало у святковій залі не тільки учасниць і їх супроводжуючих, а й членів журі, організаційний комітет заходу, представників Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, працівників Полтавського обласного центру зайнятості, міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ, гостей та всіх, хто виявив бажання бути свідком урочистостей.

Загальна

З вітальним словом до присутніх звернулася Тамара Сохацька - заступник директора Полтавського ОЦЗ. Вона побажала учасницям конкурсу удачі і пообіцяла, що на завершення важкого конкурсного дня їх чекає приємний сюрприз.

Тамара Сохацька

Закапко Тетяна – заступник начальника управління – начальник відділу професійної (професійно-технічної) освіти, організаційної роботи та документообігу Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА коротко ознайомила присутніх з умовами проведення конкурсу, а саме з тим, що конкурсантки будуть працювати над трьома завданнями. Перше – це теоретичний тур, друге завдання вони виконуватимуть на касовому апараті і останнє завдання – робота в бакалійному відділі магазину. «День буде довгим і важким, але для вас він запам’ятається на все життя, бо ви вже переможці, ви вже найкращі», - сказала Тетяна Іванівна.

Тетяна Закапко

Людмила Губа - кандидат технічних наук, доцент кафедри товарознавства непродовольчих товарів ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки та торгівлі», голова журі конкурсу, вітаючи присутніх, сказала: «Оцінювати завжди важко, тому що кожна людина та дитина має якісь свої особливості. Комусь краще говорити, комусь, навпаки, краще писати. Тому сьогодні робота нашого журі буде присвячена саме тому, щоб виявити всі ці сторони».

Людмила Губа

Члени журі: директор НМЦ ПТО у Полтавській області Чайка Оксана та викладач спеціальних предметів ДНЗ «Полтавський ЦПТО ДСЗ» Колечкіна Ірина приєдналися до слів колеги та побажали учасницям успіху.

Члени журі

Методист НМЦ ПТО у Полтавській області Дмитренко Тетяна ознайомила учасниць з порядком роботи конкурсу, провела жеребкування номерів учасників і робота закипіла…

Дмитренко Тетяна

Три учасниці конкурсу, три переможниці першого етапу, три майбутні професіоналки своєї справи розпочали змагання.

Учасниці

Перший тур – теоретичний – дівчата відповідали на запитання тестів і одразу ж отримали результат за свої відповіді.

Теоретичний тур

Другий тур – практичний, найдовший, найскладніший. Дівчата працювали на РРО, отримували товар за накладною, здійснювали викладку товарів, відповідали на запитання членів журі.

Практичний тур

Практичний тур

Практичний тур

День проминув дуже швидко і, не зважаючи на втому, всі учасники конкурсу, супроводжуючі та представники оргкомітету були в гарному настрої. Усе, що було заплановане, вдалося. Дівчата показали досить серйозні професійні знання, вміння і навички, вони подолали свої страхи і труднощі і, вийшовши на фінішну пряму, зберігали впевненість у своїх силах.

Підведення підсумків конкурсу – омріяне бажання всіх учасників, хвилювання і надії. А потім, коли чуєш, що твій номер переміг – сльози радості – заради цього варто було працювати не один день, навіть такий складний, як цей.

Вікторія Калініна - учениця Кременчуцького регіонального центру професійно-технічної освіти № 1 стала переможницею ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти за професією «Продавець продовольчих товарів».

Калініна Вікторія

Директор ДНЗ «Полтавський ЦПТО ДСЗ» Володимир Онацько не лише привітав переможницю, а й запропонував їй пройти ґрунтовну підготовку на новому касовому обладнанні закладу, попрацювати з викладачем Іриною Колечкіною та майстром виробничого навчання закладу Лукашенко Тетяною, які є справжніми професіоналами, бо знають свою справу не лише з підручників, а й з власного чималого досвіду, щоб іще впевненіше почувати себе на Всеукраїнському етапі конкурсу.

Онацько Володимир

Сюрприз же, який обіцяла Тамара Сохацька, дійсно був дуже приємним. Дівчата отримали сертифікати на працевлаштування від серйозних торговельних компаній міста та області.

На цьому конкурсі немає переможених і не може бути. Захід такого рівня об’єднав разом заклади професійно-технічної освіти та професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, керівників Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, НМЦ ПТО у Полтавській області та Полтавського обласного центру зайнятості, показавши, що ми робимо спільну справу і коли ми працюємо разом – це нас об’єднує, а результат виходить у декілька разів кращим, ніж ми працювали б поодинці.

Загальне фото

Джон Вейн говорив: «Завтрашній день – найважливіша річ у житті. Він відвідує нас опівночі. Чудово, коли він приходить і віддається прямо в наші руки. Він сподівається, що ми хоч чомусь навчилися відучора».

Тож майбутнє покаже, наскільки ми здатні навчатися сьогодні і чому ми вже навчилися, а кожна справа, яку ми опановуємо, безперечно, лягає в скрабничку наших здобутків.

Нехай щастить нашим учасницям конкурсу, нехай їхні мрії і сподівання збуваються, нехай доля береже всіх нас і нашу країну.

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 158 | Додав: pcptodsz | Теги: День відкритих дверей, ППТ, Продавець продовольчих товарів | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar