Вівторок, 23.04.2019, 04:02 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2019 » Квітень » 3 » Упроваджуємо нову форму навчання
10:12
Упроваджуємо нову форму навчання

Час летить дуже швидко, одні події змінюються іншими, інформація, яка ще вчора була актуальною, вже завтра виявляється застарілою: і так в усіх галузях нашого життя.

Не стоїть осторонь цих процесів і сучасна освіта. Змінюються освітянські підходи, методи і методики, змінюються самі освітяни і учасники освітнього процесу. Наскільки суттєві ці зміни і як довго вони затримаються – покаже час, але той факт, що вони є – це вже велике досягнення сучасності.

Працюючи з дорослим незайнятим населенням розумієш, що в кожної родини є дуже багато проблем, які не завжди можна вирішити традиційними шляхами. Освіта дорослих, освіта протягом життя - це дуже круто, але існують чинники, які заважають людині реалізувати свої мрії і бажання. Це і віддаленість місця проживання від навчального закладу, і відсутність коштів на тривале перебування поза домом, діти, хворі батьки і багато іншого. Але ситуацій, які неможливо було б вирішити, майже не існує.

Дистанційна освіта – це можливість навчатися та отримувати необхідні знання віддалено від навчального закладу.

Дистанційне навчання

Крім того, дистанційне навчання – це сукупність технологій, що забезпечують доставку слухачам основного обсягу навчального матеріалу, інтерактивна взаємодія слухачів і викладачів у процесі навчання, надання можливості здобувачам освіти самостійної роботи з навчальними матеріалами.

Технології дистанційного навчання

Наш навчальний заклад розпочав підготовку кваліфікованих робітників за професією «Касир торговельного залу» саме за дистанційною формою навчання з використанням елементів дуального навчання.

Це група слухачів з міста Кременчук. Група працює на базі Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості, а викладацький склад перебуває в кабінетах Полтавського ЦПТО ДСЗ.

Ірина Гошкодеря

5-К

Також з елементами дистанційної освіти проходить навчання слухачів, які навчаються за професією «Офісний службовець (бухгалтерія)» в нашому навчальному закладі, а мешкають у Гребінківському та Лохвицькому районах, та за професією «Продавець продовольчих товарів» і мешкають у Гадяцькому районі. Процес складний, багато виникає питань, що його супроводжують як організаційного, так і технічного плану. Важко перебудуватися викладачам, тому що перехід від безпосереднього спілкування зі слухачами до спілкування на відстані і незвичний, і досить важкий. Але, працюючи, ми набуваємо досвіду, ми також навчаємося. Девіз: «Навчаючи навчаємося» запрацював у нашому центрі на всі 100%.

3-ОСБ

На сьогодні дистанційне навчання є однією з провідних світових тенденцій в освіті – ця технологія реалізує принцип безперервної освіти і здатна задовольнити постійно зростаючий попит на знання в сучасному суспільстві.

Маємо надію, що використання новітніх технологій в освітньому процесі надасть змогу підвищити якість навчання наших слухачів за рахунок керованої, системної, регулярної самостійної роботи, дозволить навчатися ще більшій кількості бажаючих отримати нову професію, змінити своє життя, а викладачам навчального закладу – вдосконалити свої професійні якості.

Тож удачі нам всім, у добру путь освоєння та випробовування нового та цікавого!

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 45 | Додав: pcptodsz | Теги: 3-ОСБ, дистанційне навчання, 5-К | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів:0
avatar