Середа, 14.11.2018, 02:38 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2017 » Грудень » 1 » Інформаційні системи у сфері обслуговування
13:37
Інформаційні системи у сфері обслуговування

Ще якихось 10 років тому комп'ютер вважався справжньою розкішшю. Зараз, коли комп'ютерні технології дуже щільно влилися в наше життя, працювати з ними повинен уміти кожен. Але для цього власного бажання мало, потрібна стороння допомога людини, яка знає з чого слід почати. Саме такі люди працюють у нашому навчальному закладі.

Під час проведення Дня відкритих дверей 1-2 листопада 2017 року працівники нашого центру багато спілкувалися з гостями, з незайнятим населенням, виявляючи бажання людей, їх зацікавленості, професійні вподобання. Виявилося, що велика кількість присутніх хотіла б опанувати елементарні навички роботи за комп’ютерами, з бухгалтерськими програмами, які використовуються на підприємствах, в установах, закладах сфери обслуговування, роботу в мережі Інтернет. Зацікавила також присутніх і сучасна база ваговимірювального обладнання та реєстраторів розрахункових операцій, які має наш навчальний заклад. Як результат – створення навчальної програми підвищення кваліфікації за напрямом «Інформаційні системи у сфері обслуговування».

І вже 30 листопада 12 слухачів курсів цільового призначення почали навчатися за цією програмою. У групі є слухачі як з міста Полтави, так і з Лохвицького, Гадяцького, Гребінківського, Лубенського, Карлівського, Диканського районів. Люди переважно середнього віку, які не бояться навчатися, опановувати нові знання, працювати для власного розвитку і перспективи. Ми, як працівники закладу, дуже раді, що маємо змогу задовольняти навчальні попити людей, а також, навчаючи слухачів, розвиватися самим.

52(60)

52(60)

52(60)

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 216 | Додав: pcptodsz | Теги: 52(60) | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar