П`ятниця, 24.01.2020, 05:20 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2019 » Грудень » 3 » У постійному русі
16:34
У постійному русі

Споконвіку вважалося, що підготовка молодої людини до праці й вибору професії є відповідальною ланкою в плануванні її життєвого шляху. Незадоволення обраною професією пригнічує людину, не дає можливості реалізувати себе як особистість. Невдалий вибір професії стосується не тільки самої особи, це має значення і для суспільства.

Учні молодших класів ще далекі від вибору професії, але правильно проведена серед них профорієнтаційна робота повинна стати основою, на якій в подальшому будуть розвиватися професійні інтереси та наміри здобувачів освіти в середніх і старших класах. Тому профорієнтаційна робота з молодшими школярами має специфічний характер. Специфіка насамперед полягає в тому, що при роботі з молодшими класами не ставиться ціль безпосередньо підвести учнів до вибору певної професії, а лише підготувати основу для цього вибору.

Сьогодні, 3 грудня, учні 2-х класів ЗОШ № 26 м. Полтава відвідали наш навчальний заклад. Цю зустріч ми планували разом з учителями, тому що специфіка роботи закладу для дорослих відрізняється від роботи з молодшими школярами. Хвилювалися всі: і вчителі і, особливо, ми. Метою цієї зустрічі було не тільки показати дітям місця, де навчають дорослих людей бути професіоналами: навчальний магазин-майстерню, навчальні швейні майстерні, а й провести для них майстер-клас: «Виготовлення виробів у техніці кінусайга». Діти виготовляли символ 2020 року – мишеня Мікі Мауса. У цій техніці вони працювали вперше, тому їм було особливо цікаво спостерігати за появою улюбленого героя прямо з «під руки». Атмосфера створилася не просто робоча, а ще й казково-новорічна. Керівник майстер-класу, майстер виробничого навчання центру Лілія Шкреба, розповідала дітлахам історії про звірят і чому вони стали символами року, допомагала тим, у кого не зразу все виходило. У роботу включилися і вчителі, і батьки, які супроводжували дітей. Чи сподобалося нашим гостям? Робіть висновки самі: фото вам усе розкажуть.

Учасники

Учасники

Учасники

Учасники

Учасники

Учасники

Ми дуже вдячні колегам – шкільним педагогам 26 загальноосвітньої школи за співпрацю, за небайдужість, за те, що допомагають нам робити одну спільну працю – допомагати дітям визначатися з професійними вподобаннями.

Чекаємо всіх, хто бажає долучитися до співпраці з нами, тому що, розвиваючись і навчаючись, самі ми зможемо навчати і розвивати інших.

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 54 | Додав: pcptodsz | Теги: Майстер-клас, Кінусайга | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar