Вівторок, 25.02.2020, 10:13 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2020 » Січень » 15 » Треба багато вчитися, щоб знати хоч трохи
16:06
Треба багато вчитися, щоб знати хоч трохи

14 січня 2020 року наш заклад гостинно зустрічав педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти для участі в спільному заході – профорієнтаційному тренінгу: «Рекламно-інформаційна діяльність закладів професійної (професійно-технічної) освіти у соціальних мережах. Анатомія Instagram». Ні для кого не є секретом те, що однією з основних функцій реклами є формування або підтримка інтересу широкого кола аудиторії до тієї чи іншої інформації, ідей і починань, а також сприяння щодо їх реалізації. Рекламна діяльність закладів освіти потребує серйозного перегляду з точки зору використання сучасних технічних та інформаційних засобів, а також її соціальної спрямованості. Також досить важливим є той факт, що сучасна молодь (учні та студенти) володіє інформаційно-комунікаційними технологіями значно краще, ніж переважна більшість викладацького складу закладів освіти. Коштів же на залучення фахівців у галузі реклами в більшості навчальних закладів немає. Тому тема, яка розглядалася під час проведення тренінгу, надзвичайно актуальна.

Нам дуже приємно співпрацювати з працівниками НМЦ ПТО у Полтавській області – це справжні фахівці своєї справи та наші надійні помічники і порадники.

Жила Л., Левада Л.

Слухачі

Слухачі

Захід проходив цікаво та насичено, багато часу було відведено на практичну реалізацію поставлених завдань, тому працювати доводилося майже без перерви. Але результат того вартий.

Слухач

Слухач

Слухач

Слухач

Слухач

Слухач

Слухач

Ще одна краплинка знань додалася до безмежного моря викладацьких бажань пізнати щось нове, розвідати незвідане. Ще одна щаблинка пройдена небайдужими до навчання педагогами. Коли спостерігаєш за цими людьми, а серед них: і директорка НМЦ ПТО у Полтавській області Ірина Закапко, і методисти навчально-методичного центру, і викладачі як загальноосвітніх, так і спеціальних предметів, і майстри виробничого навчання, і, звичайно ж, працівники нашого центру, розумієш – ці люди не просто фахівці своєї справи, вони – новатори, організатори і та рушійна сила, яка змінює нашу освіту, робить її кращою.

Загальне_фото

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 74 | Додав: pcptodsz | Теги: Тренінг, Instagram | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar