Неділя, 24.02.2019, 01:46 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2018 » Травень » 2 » Талант – це здатність вірити в успіх
10:57
Талант – це здатність вірити в успіх

27 квітня 2018 року в нашому навчальному закладі відбувся перший випуск групи слухачів за професією «Швачка». Група була цікавою та колоритною, постійно намагалася зробити більше, ніж того вимагала навчальна програма, їм завжди не вистачало навчального часу. Викладачі і майстри з теплом та посмішкою будуть згадувати невпевнені спроби, страхи і вагання дівчат, коли їх вперше посадили за швейні машини, за якими до них ще ніхто не працював, а потім небажання припиняти урок виробничого навчання, тому що цікаво і приємно працювати.

1-Ш

1-Ш

Моделі, створені дівчатами на уроках спеціального малювання, колористика, стиль - будуть використовуватися і для наступних груп. Вироби, які виконували дівчата на перевірочних роботах з виробничого навчання та на пробній роботі, стануть у нагоді викладачам і майстрам у подальшій роботі.

1-Ш

1-Ш

У процесі навчання вони отримали теоретичні знання та практичні навички ручної та машинної роботи при виготовленні швейних виробів, обробки окремих деталей одягу, а отримані знання закріпили під час виробничої практики. Голова ДКК закладу Тетяна Миколаївна Березіна високо оцінила рівень підготовки дівчат та декільком з них запропонувала продовжити працювати і навчатися в цехах ТЗДВ «Полтавська фірма «Ворскла». Також декілька полтавських роботодавців раді бачити наших випускниць у цехах своїх підприємств.

1-Ш

1-Ш

Дорогі наші дівчата, випускники! Бажаємо кожній з вас упевненості в собі, у власних силах, непохитно вірити у свій успіх, у свою велику мету, у свою долю!

1-Ш

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 255 | Додав: pcptodsz | Теги: 1-Ш, Швачка | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar