Субота, 22.09.2018, 07:57 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2018 » Червень » 18 » Світ краси та загадковості
07:54
Світ краси та загадковості

10 червня в Україні відзначали День працівників легкої промисловості і наш навчальний заклад не залишився осторонь.

Легка промисловість є однією з найважливіших серед галузей виробництва непродовольчих товарів. Продукція легкої промисловості йде на задоволення потреб населення, забезпечуючи його одягом, взуттям, тканинами та іншими предметами використання, а також застосовується в інших галузях промисловості у вигляді сировини і допоміжних матеріалів.

Звичайно, що легка промисловість – це комплексна галузь, що включає в себе підгалузі, що об’єднуються в окремі групи. Однією із важливих груп є швейна, а про неї ми можемо говорити гордо і з особливою радістю, адже в нашому центрі слухачі мають можливість здобувати професію «Швачка».

Саме тому бібліотекар Дудка К. М. разом з майстром виробничого навчання Шкребою Л. О. вирішили створити виставку-презентацію професії «Швачка» «Світ краси та загадковості».

Швачка

Швачка

Під час заходу майстер виробничого навчання Шкреба Л. О. розповіла про основні вимоги до оволодіння професією «Швачка», а також про зв'язок теоретичного навчання з виробничим навчанням та практикою.

Лілія Олександрівна представила вироби, що знаходилися на виставці.

Шкреба

Шкреба

Швачка

Крім того, бібліотекар Дудка К. М. детально розповіла про навчальну літературу, яка є в наявності в бібліотеці, для підготовки майбутніх швачок. Ці книги також були представлені на виставці. Катерина Миколаївна наголосила на тому, що бібліотечний фонд буде в подальшому поповнюватися необхідною літературою для слухачів, які здобувають професію «Швачка».

Дудка

Швачка

А ще на виставці були представлені роботи педагогічних працівників: Колечкіної Ірини Валеріївни та Шкреби Лілії Олександрівни, та слухачів: Харитонової Тетяни, Токаревої Діани та Лисенко Валентини, які у вільний від роботи та навчання час, займаються улюбленими справами – бісероплетінням.

Швачка

Швачка

Колечкіна

Шкреба

По закінченню заходу всі присутні, а це слухачі груп № 2-Ш («Швачка»), № 107 (120) («Швачка»), № 1-ОСБ («Офісний службовець (бухгалтерія)», № 2-К («Касир торговельного залу»), а також педагогічні працівники закладу мали змогу переглянути виставку.

Шкреба

Шкреба

Також усі, хто бажав, стали активними учасниками майстер-класу по плетінню гердан та джгутів з бісеру, який проводили майбутні швачки Токарева Діана та Харитонова Тетяна.

Шкреба

Шкреба

Тож маємо надію, що виставка-презентація принесла користь та задоволення всім присутнім, а ще надихнула на нові звершення.

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 118 | Додав: pcptodsz | Теги: Швачка, 1-Ш | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar