П`ятниця, 24.01.2020, 05:21 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2019 » Грудень » 2 » Складові успіху
14:45
Складові успіху

Успіх будь-якої компанії, фірми, підприємства, організації – це велика праця багатьох. І людина тут на першому місці. Як створити комфортні умови для працівника та слухача, врахувавши сучасний стан ринку праці в Україні, як передбачити та подолати проблеми, з якими стикається роботодавець? І в чому секрети успіху процвітаючих організацій?

6-Ш

Здається, ми частково знаємо відповіді на ці запитання. Левова частка успіху – це партнерство та співпраця з людьми, які знають виробничий процес з середини, які розкривають секрети майстерності, які не бояться залучати до роботи не професіоналів, людей, які майже не мають виробничого досвіду – з нашими роботодавцями. Особливо плідно наш навчальний заклад працює з працівниками швейної та торговельної галузей. Дякуємо Луцишиній Аллі Едуардівні, Плигачу Олегу Вікторовичу, Ішоєву Андрію Князевичу, Герасименко Марині Федорівні за спільну роботу, за допомогу та бажання навчити наших слухачів, за велике людське серце.

Вилетіла з освітнього гнізда чергова група швачок. Дівчата цієї групи відзначилися особливим енергетичним забарвленням, зацікавленістю до навчання та великим бажанням стати справжніми професіоналами. Помічниками в цьому стали наші друзі і партнери ГС «Соціальне підприємство «Навчально-виробничий центр» в особі його керівників: Євгена Маслака та Юлії Потягаєвої.

Євген Маслак

Юлія Потягаєва

Жодного разу вони не відмовили закладу в допомозі, які б питання не виникали як під час навчання слухачів, так і в міжнавчальний період. На випускному кваліфікаційному іспиті дівчата не відчували страху від присутності серйозних членів ДКК: ґрунтовна практика на підприємстві далася в знаки. Партнери в освітній діяльності, партнери в реалізації соціальних проєктів, у т.ч. проєкту «Інноваційна модель інтеграції послуг з навчання, перекваліфікації та соціальної підтримки у Полтавській області», друзі та помічники.

6-Ш

6-Ш

6-Ш

6-Ш

Прозорість та етичність, працездатність та людяність, надійність – це фактори, які важливі не лише на глобальному рівні, а й є одними із основних при формуванні довготривалих взаємовідносин.

Тож, шановні наші партнери, ми дякуємо вам за те, що ви в нас є.

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 67 | Додав: pcptodsz | Теги: 6-Ш, Швачки | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:1
avatar
1 manynia1495 • 12:22, 16.01.2020
Дякую команді вчителів ЦПТО Полтава, за отриманні знання і навики, навчальний процесс був дуже цікавий та насичений. Окремо відмічу високу професійність вчителів і дружню атмосферу навчального закладу в якому хочеться навчатися іще та іще. З повагою , ваша випускниця .
avatar