Середа, 14.11.2018, 03:30 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2017 » Листопад » 14 » Щоб отримати бажане, треба просто спробувати
11:28
Щоб отримати бажане, треба просто спробувати

10 листопада 2017 року працівники нашого навчального закладу: Коваль В. В. - заступник директора, Жила Л. А. , Дудка К. М. – методисти, Мігова Н. А. – завідуюча господарством, Шкреба Л. О.- майстер виробничого навчання відвідали ТЗДВ «Полтавська фірма «Ворскла» з метою познайомитися з підприємством-замовником робітничих кадрів безпосередньо, перебуваючи в його цехах, побачити виробництво, обладнання.

Наш навчальний заклад найближчим часом планує розпочати підготовку слухачів за професією «Швачка», тому даний захід був і цікавим, і корисним.

Дуже цікаво було дізнатися про історію створення фабрики, отримати уявлення про роботу підприємства, ознайомитися з продукцією, побачити увесь процес виготовлення одягу – від ескізу до готового виробу. Ми відвідали розкрійний, швейні цехи підприємства та склад готової продукції, на власні очі побачили та поспостерігати цікавий процес підготовки та пошиття одягу. Нас цікавило сучасне спеціалізоване обладнання для пошиття та термообробки виробів, маркування та комплектація готової продукції для іноземних фірм-замовників. Також ми побачили спеціальну машину для розкроювання тканин, петельні, ґудзикові машини та процес відпарювання і прасування одягу.

ТЗДВ «Полтавська фірма «Ворскла»

ТЗДВ «Полтавська фірма «Ворскла»

ТЗДВ «Полтавська фірма «Ворскла»

Велику подяку наші працівники висловлюють начальнику відділу управління персоналом ТЗДВ «Полтавська фірма «Ворскла» Березіній Тетяні Миколаївні, яка була ініціатором цієї зустрічі та супроводжувала нас протягом усього часу перебування на фабриці.

ТЗДВ «Полтавська фірма «Ворскла»

Маємо надію, що в подальшому наша співпраця буде плідною, ми зможемо підготувати для фабрики справжніх професіоналів, а майбутні слухачі отримають достойні робочі місця та гідну заробітну плату.

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 209 | Додав: pcptodsz | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar