Вівторок, 15.10.2019, 05:45 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2019 » Жовтень » 8 » Професія, що вимагає таланту і терпіння
11:33
Професія, що вимагає таланту і терпіння

Професія бухгалтера – одна з найпоширеніших та найвідповідальніших професій, яка вимагає від спеціаліста максимальної зосередженості, уваги, таланту та терпіння. Адже основними завданнями бухгалтера є первинна обробка документів, реєстрація бухгалтерських проводок, нарахування заробітної плати, проведення інвентаризації, підготовка податкової та фінансової звітності. Тому жодне підприємство чи приватне, чи державне не зможе вести повноцінну діяльність без бухгалтерського обліку.

Слухачі групи № 4-ОСБ, які здобували професією «Офісний службовець (бухгалтерія)», протягом 4,5 місяців навчання набували теоретичних та практичних знань із ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності, а саме: відображення господарських операцій на рахунках бухгалтерського обліку та виконання реєстрації бухгалтерських проводок; ведення первинної документації та організація документообігу на підприємстві; особливості обліку необоротних та оборотних активів, власного капіталу та зобов’язань, доходів і витрат підприємства; проведення аналізу виробничої та господарсько-фінансової діяльності підприємства; ведення бухгалтерського обліку за допомогою програмних комплексів «Універсал» та «M.E.Doc».

Набуті професійні знання слухачі закріпили під час проходження виробничої практики.

07 жовтня відбулася Державна кваліфікаційна атестація, де слухачі показали високий рівень підготовки та отримали свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації.

4-ОСБ

Тож бажаємо випускникам впевненості у власних силах, успіхів та професійного зростання!

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 13 | Додав: pcptodsz | Теги: Офісний службовець (бухгалтерія), 4-ОСБ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar