Вівторок, 15.10.2019, 06:35 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2019 » Жовтень » 2 » Працюй в Україні! Працюй легально! Працюй із задоволенням!
07:58
Працюй в Україні! Працюй легально! Працюй із задоволенням!

30 вересня 2019 року в міському будинку культури відбулася дуже цікава подія – Ярмарок вакансій. Організатори заходу – Полтавська міськрайонна філія Полтавського обласного центру зайнятості. У заході взяли участь роботодавці Полтавського регіону, навчальні заклади, серед яких цікаву та змістовну експозицію презентував і наш центр.

Ярмарок вакансій

Ярмарок вакансій — це унікальний майданчик для прямої комунікації роботодавців, незайнятого населення, студентів, усіх, хто бажає змінити своє життя, урізноманітнити його чимось новим, іноді навіть кардинально змінити. Ще один позитивний момент заходу – наявність прямого діалогу між тими, хто зацікавлений в гарних робітниках, і тими, хто перебуває в пошуку роботи, можливість задати питання та отримати ґрунтовні відповіді. Представники роботодавців розповідали про потребу в кваліфікованих працівниках, ознайомлювали присутніх з умовами праці. Працівники нашого навчального закладу, які були задіяні в заході, розповідали про умови навчання та подальше працевлаштування саме тих, хто здобуває освіту в центрі професійно-технічної освіти ДСЗ. Цікаво були представлені професії швейного виробництва: швачка, кравець, закрійник та сфери обслуговування: продавець продовольчих і непродовольчих товарів, касир торговельного залу. Особливу цікавість виявляли присутні і до професії офісного службовця (бухгалтерія). Чоловічі професії – слюсар з механоскладальних робіт та електромеханік торговельного та холодильного устаткування також викликали багато запитань. Чоловіків цікавили не тільки умови навчання, а й подальшого працевлаштування. Маємо надію, що на переважну кількість запитань усі бажаючі отримали вичерпні відповіді.

Ярмарок вакансій

Ярмарок вакансій

Ярмарок вакансій

Ярмарок вакансій

Ярмарок вакансій

Ярмарок вакансій

ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» висловлює велику подяку працівникам Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості за співпрацю та взаєморозуміння.

Сподіваємося, що цей захід допоможе багатьом людям знайти гідну роботу, а це значить, що вони матимуть змогу реалізувати свої можливості та бажання.

А для всіх тих, хто мріє змінити професію, сферу діяльності, рід занять, двері нашого навчального закладу завжди відкриті: ми допоможемо не тільки набути ґрунтовних знань, а й реалізувати свої здібності, адже в центрі працюють професіонали, які перетворюють процес навчання в задоволення!

Колектив

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 45 | Додав: pcptodsz | Теги: Ярмарок вакансій, МБК Полтава | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar