Середа, 14.11.2018, 02:31 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2018 » Серпень » 10 » Перспективна професія касира! Запрошуємо на навчання!
15:06
Перспективна професія касира! Запрошуємо на навчання!

У наші дні професія касира – це одна з професій, яка найбільше користується попитом, і є найнеобхіднішою у сфері торгівлі, адже нові магазини, торгові комплекси, супер-, міні-, гіпермаркети та бутіки виростають із шаленою швидкістю.

Робота сучасних касирів - це далеко не тільки вибивання чеків та перераховування готівкових грошей. Сьогоднішній касир – це обличчя компанії, він повинен бути ввічливим, привітним і доброзичливим; повинен знати контрольно-касові апарати та іншу обчислювальну техніку; вміти працювати і з пластиковими картами, і навіть із електронними грошима; вміти відрізнити підроблені купюри від справжніх, бути акуратним та чесним під час грошових операцій тощо. Також він повинен мати чимало терпіння, щоб обслуговувати і консультувати клієнтів, бути відповідальним та уважним.

Перспектив у людей цієї професії безліч, усе залежить від цілеспрямованості і бажання рости і вчитися.

Успішні працівники довго не засиджуються за касовим апаратом, а шляхом напрацювання професіоналізму відточують свою майстерність і наполегливо йдуть до поставленої мети.

Щоб отримати професію касира, не обов’язково мати вищу освіту.

Освоїти професію можна в нашому закладі. Висококваліфіковані викладачі допоможуть вам опанувати всі секрети майстерності, підкажуть вихід із складних ситуацій, розкажуть не тільки про обов'язки, але й права майбутніх касирів.

Сучасна матеріально-технічна база дасть змогу розбиратися та швидко адаптуватися до різних видів касових апаратів.

У серпні 2018 року ДНЗ «Полтавський центр ПТО ДСЗ» здійснив уже другий випуск слухачів, які здобували професію «Касир торговельного залу». Навчання відбувалося протягом 3,5 місяців. Усі випускники вдало пройшли Державну кваліфікаційну атестацію та отримали свідоцтва державного зразка про присвоєння робітничої кваліфікації.

2-К

Тож вітаємо випускників та запрошуємо до навчання нових слухачів!

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 16 | Додав: pcptodsz | Теги: Касир торговельного залу, 2-К | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar