Вівторок, 11.12.2018, 01:43 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2018 » Лютий » 5 » Перші з перших …
08:58
Перші з перших …

Одним із головних напрямів реформування системи охорони здоров’я в усьому світі й в Україні є інноваційний розвиток, пов’язаний із запровадженням сучасних комп’ютерних технологій у профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань. Освіта слугує основою для оволодіння вміннями використовувати комп’ютерні технології. Тому комп’ютерна грамотність – це мінімальний рівень професійної підготовки, яким повинен володіти кожен працівник медичної галузі.

Не стоїть осторонь цієї роботи і наш навчальний заклад. У співпраці з Департаментом охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації центр провів курсове підвищення кваліфікації для працівників медичних установ міста Полтава за напрямом навчання «Технології комп’ютерної обробки інформації». З 23 січня 2018 року до 02 лютого 2018 року слухачі опановували навчальний матеріал за напрямами і темами: «Комп’ютерні технології»:

  • Апаратна частина персонального комп’ютера; Програмне забезпечення; Робота з операційною системою Windows; Машинопис; Створення документів за допомогою текстового процесора ; Обробка інформації в електронних таблицях; Автоматична обробка документів.

«Основи роботи в Internet»:

  • Загальні відомості про Internet; Робота з Web-браузерами.

Другого лютого 2018 року відбулося підсумкове заняття на якому вони продемонстрували свій рівень знань. Відповідаючи на питання анкети, слухачі відмітили високий рівень роботи викладачів закладу, потужну матеріально-технічну базу, позитивну та творчу атмосферу, яка супроводжувала їх протягом усього навчального періоду.

Під час навчання слухачів відбулася зустріч з Генадієм Фасієм - експертом з муніципальних послуг Полтавського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування». Він звернувся до слухачів з привітальним словом та підтримав їхні бажання навчатися, розвиватися, тому що справжній фахівець своєї справи постійно навчається та удосконалюється.

Генадій Фасій

Викладачі закладу з задоволенням вручили посвідчення випускникам та побажали їм успіхів у своїй справі та подальшого розвитку та процвітання.

Загальна

ДНЗ «Полтавський цент професійно-технічної освіти ДСЗ» висловлює подяку керівництву Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації, медичним закладам Полтави, які підтримали дану ініціативу та надіємося на подальшу плідну співпрацю.

Наш навчальний заклад і надалі прикладатиме зусилля щодо освоєння інформаційно-комп’ютерної грамотності усіх, хто бажатиме.

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 259 | Додав: pcptodsz | Теги: 1-ТКОІ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar