П`ятниця, 24.01.2020, 05:21 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2019 » Грудень » 3 » Педагог має або навчатися, або піти із цієї професії на відпочинок
15:18
Педагог має або навчатися, або піти із цієї професії на відпочинок

Сучасний український вчитель має сам бути учнем. Адже розвиток — це найбільший дар для кожного. І тільки, коли педагог інвестує в кращу версію себе, тоді він зможе принести користь іншим. Оскільки педагогічна професія — це служіння суспільству і країні, то сучасний вчитель має постійно змінюватися і розвиватися.

Адміністрація та методисти Полтавського навчально-методичного центру професійно-технічної освіти – яскравий приклад сучасного педагога, який і сам уміє навчатися, і гарно навчає інших.

Другого грудня 2019 року в стінах нашого закладу відбувся черговий навчально-практичний тренінг: «Нові технології в освітньому процесі: інтерактивна дошка» для працівників методичного центру.

Учасники

Учасники

Головний тренд у сучасній освіті — це зміна людей, які працюють педагогами, і зміна ролей, які вони виконують в освіті. Сьогодні передусім важливо володіти так званими soft skills — вмінням працювати в команді, вирішувати проблеми і знаходити творчі рішення.

Команда буде міцною та працездатною тоді, коли кожен її член, як живий механізм, працює в унісон з іншими. Коли ми бачили всю команду методистів на чолі з молодою, ініціативною директоркою Іриною Закапко, яка разом зі своїми колегами навчалася новітнім технологіям, розуміли – це команда майбутньої освіти і її робота не може не бути прогресивною.

Ірина Закапко

Надія Кругліковська, Юлія Гріненко

Тетяна Дмитренко

Тетяна Короп

Тож співпраця нашого навчального закладу і НМЦ ПТО – приклад сучасних партнерських взаємовідносин, оновленої філософії освіти.

Учасники

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 58 | Додав: pcptodsz | Теги: НМЦ ПТО, Інтерактивна дошка, Тренінг | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar