Вівторок, 21.05.2019, 09:31 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2017 » Липень » 4 » ПАТ "Укрпошта" збагачується професіоналами!
13:43
ПАТ "Укрпошта" збагачується професіоналами!

Незважаючи на великі досягнення науки і народження нових засобів зв'язку, пошта ще дуже довго буде виконувати свої важкі, клопіткі завдання. Кожній людині приємно отримати конверт з листом від рідних, друзів, радісно тримати в руках паперовий листок, який, здається, ще зберігає тепло близької людини, побачити знайомий почерк. За допомогою листів люди ніби зустрічаються один з одним, діляться радощами і прикрощами.

А доставка газет, журналів, книг, посилок? Це теж поле діяльності пошти, і замінити її поки що нічим не можна. Долаючи величезні відстані, пошта поспішає до людей, несе їм друковані видання - джерело інформації, науки, культури. Пошта пов'язує нашу країну з усім світом.

2-ОПЗ

Сьогодні, в нашому навчальному закладі свято, якого немає в жодному календарі - випуск слухачів, які навчалися і успішно опанували професію оператора поштового зв’язку. Для кожного з нас цей день має своє значення: для слухачів – це новий етап у житті, для викладачів та працівників Центру - це гордість за результат своєї роботи.

2-ОПЗ

До нас на свято завітали і почесні гості, які завжди були і залишаються нашою підтримкою, і консультантами, і порадниками, і опікувачами:

  • провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації профнавчання Полтавського обласного центру зайнятості – Білан Михайло Сергійович;

  • начальник відділу активної підтримки безробітних Полтавського міського центру зайнятості – Бєльга Надія Олексіївна;

2-ОПЗ

  • інженер I категорії відділу технології послуг Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» - Культенко Любов Леонідівна;

  • в.о. заступника начальника відділу технології послуг Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» - Шевченко Людмила Олександрівна.

2-ОПЗ

Голова Державної кваліфікаційної комісії - заступник директора Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» - Мірошніченко Світлана Олексіївна звернулася до слухачів з привітальним словом, а також зачитала оцінки за державний кваліфікаційний екзамен. Вона наголосила, що професія оператора поштового зв’язку вимагає великої віддачі, енергії, відмінного здоров'я, специфічних знань. Але головна якість, якою повинні володіти працівники поштового зв'язку, - це, звичайно, людяність, адже за час своєї роботи доводиться спілкуватися з різними людьми, і до кожного з них потрібно знайти свій підхід.

2-ОПЗ

Серед різних наказів навчального закладу найголовнішими вважаються накази про зарахування та випуск його слухачів.

Директор ДНЗ «Полтавський центр ПТО ДСЗ» Онацько Володимир Григорович оголосив наказ про випуск слухачів та вручив їм свідоцтва кваліфікованого робітника. Вітаючи випускників, він сказав: «Для нашого навчального закладу ви були сумлінними, наполегливими, працелюбними і старанними слухачами. Тому ми віримо, що ви реалізуєте власні здібності і побудуєте успішну долю».

2-ОПЗ  2-ОПЗ

Приєднуючись до теплих та щирих слів, увесь колектив нашого навчального закладу бажає випускникам, щоб життєвий шлях був щасливим, сповненим гарними подіями і здобутками, професійних досягнень.

Хай поруч завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники!

2-ОПЗ

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 425 | Додав: pcptodsz | Теги: оператор поштового зв'язку, ОПЗ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar