Середа, 14.11.2018, 03:17 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2017 » Грудень » 18 » Освіта врятує від безробіття…
13:36
Освіта врятує від безробіття…

Світ розвивається та рухається вперед. Не стоїть на місті і ринок праці. Як показують дослідження ринку праці, сучасна економіка загалом потребуватиме працівників, які матимуть розвинутий творчий інтелект (здатність до продукування нових ідей), соціальний інтелект (розуміння соціального та культурного контексту), а також будуть здатні реагувати на події в непередбачуваних умовах.

Керівництво ПАТ «Укрпошта», повністю розуміючи вимоги сучасного ринку праці, запровадило проект «Комп’ютеризація відділень поштового зв’язку» до реалізації якого долучився і наш навчальний заклад.

29 листопада 2017 року на базі майстерні інформаційних технологій нашого навчального закладу було проведено спільний захід ДНЗ «Полтавський ЦПТО ДСЗ» та підприємства-замовника робітничих кадрів ПАТ «Укрпошта» на тему: «Комп’ютерна грамотність».

13 грудня 2017 року відбувся черговий етап реалізації даного проекту на тему : «Комп’ютерна грамотність працівників поштових відділень». Полтавська дирекція ПАТ усвідомлює те, що поштовий працівник сьогодення – освічений, грамотний спеціаліст, який володіє навиками роботи на комп'ютерній техніці, вміє і хоче працювати з клієнтами. Саме тому в дирекції великого значення надають підготовці власних кадрів. А наш навчальний заклад завжди радий допомогти колегам і друзям тому, що ми знаємо: навчаючи інших – навчаєшся і сам.

Комп’ютерна грамотність працівників поштових відділень

Комп’ютерна грамотність працівників поштових відділень

Наступний спільний захід «Робота в АРМ ВЗ» планується провести 20 грудня 2017 року.

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 160 | Додав: pcptodsz | Теги: Укрпошта, Комп’ютерна грамотність | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar