Понеділок, 30.03.2020, 21:43 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2020 » Лютий » 27 » Освіта дає знання, а знання – це, дійсно, сила
13:51
Освіта дає знання, а знання – це, дійсно, сила

Ви бажаєте працевлаштуватися, але маєте професію чи спеціальність, яка не відповідає потребі ринку праці? Ви якийсь час не працювали, не знаєте про новації, що відбулися у вашій професійній галузі? Ви хочете довести роботодавцю, що здатні навчатися та змінюватися відповідно до вимог виробництва? Тоді вам до нас!

З чого почати? Зверніться до міського чи районного центру зайнятості, де вас направлять на навчання за обраною вами професією або напрямом навчання до нашого навчального закладу. Наші педагоги допоможуть здобути нову професію або компетенцію, навчать, як підготувати бізнес-план, щоб відкрити власну справу, допоможуть соціалізуватися в реальному світі.

26 лютого 2020 року на базі ДНЗ «Полтавський ЦПТО ДСЗ» група дорожніх працівників підвищувала кваліфікацію за напрямом «Новітні технології дорожніх робіт». Крім фахових, обговорювалися питання безпеки життєдіяльності, використання засобів індивідуального захисту від небезпечних і шкідливих виробничих факторів, надання першої допомоги в разі нещасних випадків, правових відносин між роботодавцем та найманим робітником тощо.

Новітні технології дорожніх робіт

Новітні технології дорожніх робіт

Сучасні технології надають можливості і для проведення дистанційного навчання. Елементи дистанційного навчання активно впроваджуються в Лубенській міськрайонній філії, Чорнухинській, Пирятинській, Лохвицькій, Семенівській, Гребінківській, Чутівській районних філіях Полтавського обласного центру зайнятості.

І на кінець: той, хто бажає навчатися, обов’язково знайде для цього можливості.

Завжди слід пам’ятати одне: освіта дає знання, а знання – це, дійсно, сила.

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 38 | Додав: pcptodsz | Теги: Новітні технології дорожніх робіт | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar