Понеділок, 30.03.2020, 21:54 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2020 » Лютий » 27 » Освіта – це самовдосконалення
14:08
Освіта – це самовдосконалення

Гарна освіта дає можливість будь-якій людині зробити себе сильною. Вона тримає людину в курсі норм та правил суспільства, а також дає можливість вимагати від тих, хто має владу, виправити їх недбалість чи промахи. Освічені педагоги – це подвійна сила тому, що освітяни формують наше суспільство. Освіта ж та самоосвіта педагогів у поєднанні з життєвим досвідом, дає можливість впливати на прийняття важливих рішень і робити це з кращим розумінням та співчуттям до інших, тим самим покращуючи життя оточуючих.

26 лютого 2020 року закінчила навчання остання група освітян Козельщинського району, які брали участь у навчально-практичному тренінгу «Новітні технології в освітньому процесі: інтерактивна дошка». Загалом – це 38 слухачів, серед яких працівники районного методичного кабінету сектору освіти Козельщинської райдержадміністрації, представники адміністрації закладів освіти, учителі-предметники.

Ми дякуємо за співпрацю всім, хто був з нами всі ці активні та наповнені знаннями дні тренінгу, особливо не байдужим керівникам, таким як Бражник Тетяна Олександрівна, завідувач районним методичним кабінетом сектору освіти Козельщинської райдержадміністрації, завдяки якій навчання відбувалося в заплановані терміни, скориговано та злагоджено.

Козельщина

Козельщина

Козельщина

Козельщина

Козельщина

Козельщина

Тож звертаючись до всіх, хто не сидить на місці, хто постійно намагається вдосконалитися: хочете жити краще, навчайтеся самі та обирайте освічених та досвідчених. Будьте мудрими. А ми вам завжди раді.

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 38 | Додав: pcptodsz | Теги: Козельщина, Інтерактивна дошка | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar