Середа, 19.12.2018, 04:56 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2018 » Червень » 6 » Опановуємо нову професію
10:41
Опановуємо нову професію

ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» повідомляє, що ми отримали ліцензію на підготовку кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з механоскладальних робіт». Декілька слів про цю професію:

7233 слюсар з механоскладальних робіт

Категорія – робітники

Галузь – оброблення металу

 

Кваліфікаційні вимоги

Професійно-технічне навчання, перепідготовка

При вступі на навчання: – повна або базова загальна середня освіта.

Після закінчення навчання: – повна або базова загальна середня освіта, професійно-технічна освіта, освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» за професією «слюсар з механоскладальних робіт 2-го розряду»; без вимог до стажу роботи.

Підвищення кваліфікації

При вступі на навчання: – базова або повна загальна середня освіта, професійно-технічна освіта, освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» за професією «слюсар з механоскладальних робіт 2-го розряду»; стаж роботи за професією не менше 1 року.

Після закінчення навчання: – базова або повна загальна середня освіта, професійно-технічна освіта, освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» за професією «слюсар з механоскладальних робіт 3-го розряду»; без вимог до стажу роботи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки

Виконує слюсарне оброблення та приганяння деталей в межах 11 - 12-го квалітетів (4 - 5-го класів точності) із застосуванням універсальних пристроїв. Складає, регулює та випробовує вузли та механізми середньої складності та виконує слюсарне оброблення за 7 - 10-м квалітетами (2 - 3-м класами точності). Розмічає, шабрує, притирає деталі та вузли середньої складності. Виконує елементарні розрахунки з визначення допусків, посадок та конусності. Запресовує деталі на гідравлічних та гвинтових механічних пресах. Випробовує вузли та механізми, які складає, на спеціальних установках. Усуває дефекти, які виявлені під час складання та випробування вузлів та механізмів. Регулює зубчасті передачі з установленням заданих кресленнями та технічними умовами бокових та радіальних зазорів. Виконує статистичне та динамічне балансування відповідальних деталей простої конфігурації на спеціальних балансувальних верстатах з іскровим диском, призмах та роликах. Паяє різними припоями. Складає складні машини агрегатів та верстатів під керівництвом слюсаря вищої кваліфікації. Керує підіймально-транспортним устаткуванням з підлоги. Стропує та ув'язує вантажі для підіймання, пересування, установлення та складування.

Медичні обмеження

Захворювання серця, суглобів, легень і дихальних шляхів, хвороби опорно-рухового апарата, шкіри, дефекти зору і слуху (низька гострота зору, нестійкість ясного бачення і т.п.), алергія на запахи олій, емульсій і т.д., нервово-психічні захворювання.

Перспективи

Професійного росту і кар'єри: підвищення розряду, заробітної плати, складності виконуваних робіт; можливий адміністративний ріст, підвищення кваліфікації (технікум, інститут), розширення професійних перспектив за рахунок збільшення видів виконуваних робіт, перекваліфікація в споріднені професії.

Термін навчання

професійно-технічне навчання, перепідготовка – 5 місяців;

підвищення кваліфікації – 4 місяці.

Професія користується попитом на ринку праці в т.ч., зокрема, і для ПрАТ «Завод» Лтава».

Чекаємо на навчання всіх, хто бажає отримати цю професію.

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 216 | Додав: pcptodsz | Теги: Слюсар з механоскладальних робіт | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar