Середа, 14.11.2018, 03:11 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2017 » Жовтень » 11 » Опановуємо нові форми навчання: професійне навчання незайнятого населення за індивідуальною формою
08:31
Опановуємо нові форми навчання: професійне навчання незайнятого населення за індивідуальною формою

Якщо Ви не можете знайти роботу за своєю професією чи спеціальністю, або так сталося, що Ви не маєте професії і тому не можете працевлаштуватися, ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» завжди запропонує Вам професійне навчання за актуальними на ринку праці професіями.

От і сьогодні, 9 жовтня 2017 року приступила до навчання група слухачів, які навчатимуться за професією «Офісний службовець (бухгалтерія)» за індивідуальною формою навчання.

Офісний службовець (бухгалтерія)

Така форма навчання дорослих безробітних має ряд переваг: скорочення терміну навчання (з 9 місяців до 5,5 місяців) за даною професією; при формуванні змісту навчання врахування попереднього досвіду, наявних знань і умінь слухачів; адаптація до режиму роботи підприємства, колективу, умов майбутньої професійної діяльності.

Навчання відбуватиметься в індивідуальному темпі відповідно до можливостей, здібностей слухачів.

Офісний службовець (бухгалтерія)

Маємо надію, що працівники центру створять умови для формування позитивно-творчого відношення до навчання, активної навчальної діяльності слухачів на рівні їх потенційних можливостей, а слухачі продемонструють уміння самостійно опановувати матеріал, завзято навчатися обраній професії.

Ефективність проведення професійного навчання саме з професії «Офісний службовець (бухгалтерія)» в нашому навчальному закладі визначиться рівнем працевлаштування випускників. Тож удачі всім нам!

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 207 | Додав: pcptodsz | Теги: Офісний службовець (бухгалтерія), 1-ОСБ | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів:0
avatar