П`ятниця, 24.01.2020, 05:21 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2019 » Грудень » 18 » Очі бояться, а руки роблять
19:08
Очі бояться, а руки роблять

«Очі бояться, а руки роблять» – майже під таким гаслом пройшов 17 грудня 2019 року День відкритих дверей: «Новому поколінню – нові можливості» в нашому навчальному закладі. Усім учасникам було запропоновано пройти майстер-класи: самостійно попрацювати із сучасним торговельним обладнанням; виготовити власноруч екологічні святкові пакети; виготовити вироби в техніці «кінусайга»; виконати пайку мідних виробів.

Перед початком заходу ми планували, що люди виберуть номерки з вказаним майстер-класом і розійдуться виконувати роботу. Але, виявилося, наші гості були надзвичайно зацікавлені все спробувати зробити власноруч, тому ми не обмежували нікого і дали можливість узяти участь у всіх майстер-класах. Цікаво було спостерігати як дружно взялися жінки робити пакетики, потім випробували торговельне обладнання, а ,наостанок, ще й попрацювали над виготовленням картинок у техніці «кінусайга». Більшість учасників робили всі ці види робіт вперше. Зразу було лячно, невпевнено, і лише згодом – весело та зацікавлено.

Майстер клас

Майстер клас

Майстер клас

Майстер клас

Майстер клас

Майстер клас

Майстер клас

Майстер клас

Майстер клас

Ми дуже раді, що захід проходив в атмосфері доброзичливості та розкутості, а кожний з його учасників не лише познайомився із закладом, а ще й виніс корисні речі для повсякденного життя.

Майстер клас

Майстер клас

Тож чекаємо всіх бажаючих і на навчання до нас, і в гості!

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 56 | Додав: pcptodsz | Теги: День відкритих дверей | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів:0
avatar