Неділя, 17.11.2019, 20:25 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2019 » Жовтень » 31 » Нові засоби для навчання: як «оживити» освітній процес
11:45
Нові засоби для навчання: як «оживити» освітній процес

У канікулярний період з 28 по 30 жовтня 2019 року вчителі закладів освіти міста Полтави та Полтавської області взяли участь у навчально-практичному тренінгу «Нові технології в освітньому процесі: інтерактивна дошка». Загалом, кількість освітян, які пройшли навчання, склала 60 осіб. Як показали досвід та результати спілкування з учасниками тренінгу, нажаль, у багатьох закладах освіти інтерактивна дошка використовується у якості звичайного екрану: на ній демонструють презентації або відео. Але сама дошка – це надзвичайно цікавий інструмент, що надає можливість сучасним педагогам урізноманітнювати, розширювати процес навчання, робити його змістовнішим та цікавішим.

На тренінгу були присутні вчителі, які зацікавлені навчитися працювати з дошкою, використовуючи максимально її можливості. Тому тренінг проходив динамічно і змістовно. Часу на зайві розмови чи відпочинок майже не залишалося. Кожен із присутніх намагався якомога більше взяти інформації для своєї подальшої роботи, зрозуміти принципи роботи та можливості використання дошки тому, що у цих пристосувань є ще й багато функцій, які цікаві учням різного віку: на інтерактивних дошках можна писати спеціальним маркером, демонструвати навчальний матеріал, робити письмові коментарі поверх зображення на екрані. При цьому все написане на інтерактивній дошці передається учням, зберігається на магнітних носіях, роздруковується, надсилається електронною поштою.

Фізика, хімія, біологія, навіть фізкультура стають цікавішими, легшими до сприйняття , коли на допомогу освітянам приходять інтерактивні технології.

Симуляція

Симуляція

Симуляція

Викладач центру В’ячеслав Жила також отримав велике задоволення під час спілкування з аудиторіями, які максимально зацікавлені у отриманні знать та отримав велику кількість схвальних відгуків за підсумками тренінгу.

Наш навчальний заклад планує і в подальшому проводити аналогічні тренінги тим більше, що потреба у цьому є і освітяни налаштовані навчатися.

Учасники

Учасники

Учасники

Тому, ми запрошуємо усіх, хто бажає отримати ґрунтовні знання щодо використання можливостей інтерактивного навчання, завітати до нашого закладу. Ми будемо раді співпрацювати з кожним, хто налаштований навчатися.

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 24 | Додав: pcptodsz | Теги: Тренінг, Інтерактивна дошка | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar