Середа, 19.06.2019, 15:25 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2019 » Травень » 29 » Ніколи не пізно вчитися і самовдосконалюватися
14:47
Ніколи не пізно вчитися і самовдосконалюватися

Освіта протягом життя

Цей принцип активно втілюється в міжнародних, а останніми роками – і в українських освітніх програмах. Підхід «освіта протягом життя» (life-long education) передбачає, що люди в будь-який віковий, професійний періоди можуть потребувати певних знань чи навичок, і готові їх отримати. Але сучасний соціально-економічний розвиток суспільства вимагає використовувати нові інноваційні методи та технології не лише навчання, а й професійної орієнтації майбутніх учасників освітнього процесу.

Ці та багато інших питань обговорювалися під час проведення семінару керівників відділів організації профорієнтації регіональних центрів зайнятості «Сучасні тенденції розвитку професійної орієнтації населення».

27 травня до нашого навчального закладу завітали: заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Юлія Жовтяк, начальник Управління профорієнтації, профнавчання та навчальних закладів ДСЗ (ЦА) Ірина Вознюк, начальник відділу навчальних закладів ДСЗ (ЦА) Олександр Калігаєв та керівники відділів організації профорієнтації регіональних центрів зайнятості. Програма семінару передбачала проведення презентації діяльності Полтавського ЦПТО ДСЗ, розповідь директора Володимира Онацька щодо використання нових форм профорієнтаційної роботи закладу, а також проведення майстер-класів для присутніх, як однієї з форм профорієнтаційної роботи з населенням.

Жовтяк, Калігаєв, Клавдієва, Онацько

Юлія Жовтяк

Ірина Вознюк

Керівники відділів

Володимир Онацько

Лілія Жила

Гостям пропонували уявити себе в ролі того чи іншого професіонала, спробувати зробити вироби своїми руками.

Так, майстер в/н Лілія Шкреба, яка навчає слухачів професії «Швачка», провела майстер-клас на тему: «Оформлення картини в техніці кінусайга», майстер в/н Тетяна Лукашенко, об’єднавши професії сфери обслуговування, провела майстер-класи на тему: «Обслуговуємо покупців з позитивом»: «Родзинки ефективної техніки продажу товарів» та «Смачна презентація» (додатковий сервіс в обслуговування клієнтів).

Кінусайга

Кінусайга

Кінусайга

Кінусайга

Кінусайга

Кінусайга

Кінусайга

Родзинки ефективного продажу

Родзинки ефективного продажу

Родзинки ефективного продажу

Родзинки ефективного продажу

Родзинки ефективного продажу

Смачна презентація

Смачна презентація

Смачна презентація

Цікаво, змістовно, але дуже швидко пробіг час спілкування і гості поїхали за своїм планом, залишивши по собі цікаві ідеї, шалений позитив та гарний настрій. Тож працюємо далі!

Загальне фото

Загальне фото

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 61 | Додав: pcptodsz | Теги: ОЦЗ, ЦА, семінар | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів:0
avatar