Середа, 14.11.2018, 02:20 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2017 » Грудень » 29 » НІ КОРУПЦІЇ! НІ ХАБАРНИЦТВУ!
12:17
НІ КОРУПЦІЇ! НІ ХАБАРНИЦТВУ!

З метою запобігання проявам корупції Державним навчальним закладом «Полтавський центр професійно- технічної освіти державної служби зайнятості» проводиться робота з підвищення кваліфікації працівників ДНЗ «Полтавський центр ПТО ДСЗ», зокрема вивчення основних положень антикорупційного законодавства.

Наказом директора призначена відповідальна особа з питань запобігання та виявлення корупції.

Питання запобігання проявам корупції та врегулювання конфлікту інтересів розглядаються на нарадах, що проводяться в навчальному закладі.

При призначенні посадові особи ДНЗ «Полтавський центр ПТО ДСЗ» попереджаються про поширення на них спеціальних обмежень відповідно до антикорупційного законодавства України.

Здійснюються заходи щодо мінімізації можливості виникнення конфлікту інтересів серед посадових осіб ДНЗ «Полтавський центр ПТО ДСЗ».

Слід відзначити, що в ДНЗ «Полтавський центр ПТО ДСЗ» затверджено План заходів щодо запобігання проявам корупції, який встановлює комплекс процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції у діяльності ДНЗ «Полтавський центр ПТО ДСЗ».

Забезпечується нерозголошення чи будь-яке використання в інший спосіб конфіденційної та іншої інформації з обмеженим доступом, та інформації яка стала відома фахівцям у зв’язку з виконанням своїх службових повноважень та професійних обов’язків.

Слід зазначити, що за два роки існування ДНЗ «Полтавський центр ПТО ДСЗ» випадки правопорушень, пов‘язаних з корупцією не було.

З метою запобігання проявам корупції у сфері діяльності Державної служби зайнятості, за наявності інформації щодо можливих проявів корупції в діяльності регіональної служби зайнятості, а також корупційних правопорушень або правопорушень, пов‘язаних з корупцією рекомендуємо вам звернутися до провідного інспектора з питань запобігання та виявлення корупції Полтавського обласного центру зайнятості, за адресою м.Полтава, вул. Сінна, 45, або ж зателефонувати за номером: (0532) 51-84-19.

Працівники ДНЗ «Полтавський центр ПТО ДСЗ» в своїй роботі дотримуються загальновизнаних етичних норм поведінки, ввічливі у стосунках з громадянами, керівниками, колегами та підлеглими.

Відгук про роботу ДНЗ «Полтавський центр ПТО ДСЗ» можна залишити на нашому сайті у вкладці «Зворотній зв‘язок» або заповнивши анонімну анкету «НІ КОРУПЦІЇ! НІ ХАБАРНИЦТВУ», яка знаходиться на сайті Державної служби зайнятості http://www.dcz.gov.ua/control/uk/index.

Також для оперативного інформування про можливі випадки проявів корупції з боку фахівців центру зайнятості ви маєте можливість зателефонувати за номером (044) 284-38-86 до провідного інспектора з питань запобігання та виявлення корупції Державної служби зайнятості (Центрального апарату).

Корупції можна запобігти, якщо кожен відчуватиме відповідальність за свої дії. Будь-хто в рамках своїх можливостей повинен дбати про те, щоб сторонні не могли впливати на прийняття рішень. Хабарництво зменшиться тільки тоді, коли люди вголос будуть про нього говорити і не боятимуться повідомляти належні органи.

Ваша думка є важливою для нас!

Звертайтеся, завжди раді допомогти. З повагою, юрисконсульт Міщенко Т. О.

Категорія: Різне | Переглядів: 233 | Додав: pcptodsz | Теги: запобігання корупції | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar