Вівторок, 21.05.2019, 09:40 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2019 » Квітень » 26 » Навчання вчитися, навчати жити
09:15
Навчання вчитися, навчати жити

Здійснювані в Україні соціально-економічні перетворення диктують необхідність пошуку нових орієнтирів в освітній політиці, а також спонукають по-новому глянути на роль системи освіти, зокрема, професійно-технічної, в розвитку країни. Сучасна людина живе й діє в умовах, які вимагають високого професіоналізму й значимих інтелектуальних зусиль. Система професійно-технічної освіти в Україні переживає дуже важливий і відповідальний етап у своєму розвитку.

Полтавський центр професійно-технічної освіти ДСЗ гостинно відкрив двері своїх кабінетів та виробничих майстерень для викладачів та майстрів виробничого навчання закладів професійної ( професійно-технічної) освіти під час проведення секції НМЦ ПТО у Полтавській області.

Секція

Секція

Секція

Наш навчальний заклад – це заклад професійно-технічного спрямування для дорослого населення. Тому, питання, які вирішують педагоги ПТНЗ та педагоги нашого центру – дуже подібні. Від того, наскільки буде тісною і плідною співпраця педагогів залежить кінцевий результат як для тих, хто навчає підлітків, так і для тих, хто навчає доросле незайняте населення.

Під час заходу розглядалися питання і системи професійної підготовки дорослого населення у ПЦ ПТО ДСЗ, і новітні методи та засоби підготовки викладача та майстра виробничого навчання до уроку, поєднання традиційних та інноваційних технологій навчання при підготовці кваліфікованих робітників із загальних професій.

Досвідом з підготовки обліковців з реєстрації бухгалтерських даних у професійно-технічному училищі №50 м. Карлівки ділилася методист Іщенко А.К.; операторів комп’ютерного набору у Полтавському професійному ліцеї - майстер виробничого навчання Кожем’якін М.В.; впровадженням новітніх технологій при підготовці кваліфікованих робітників у Професійному аграрному ліцеї м. Кобеляки - викладач професійно-теоретичної підготовки М.О. Кобеляцька.

Секція

Секція

Під час секції освітяни мали можливість оглянути навчальні приміщення центру, поспілкуватися з педагогами, відпрацювати навички створення електронних підручників у комп’ютерному класі.

Секція

Секція

Секція

Секція

Секція

Тож, всім зрозуміло, що настала необхідність переходу від «передачі знань» до «навчання вчитися», «навчати жити». Сучасному учневі, слухачеві не так треба подати тему, як навчити осмислювати її. Отож, повернути учням, слухачам інтерес до вивчення спеціальних предметів, зробити навчання цікавим, посилити бажання учитися спонукає до пошуків.

Сприяти вирішенню поставлених перед освітою завдань і мають інноваційні технології навчання.

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 48 | Додав: pcptodsz | Теги: НМЦ ПТО, Секція | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar