Субота, 22.09.2018, 07:24 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2018 » Вересень » 13 » Майбутні майстри швейної справи
10:19
Майбутні майстри швейної справи

Стрімкі зміни та постійне оновлення технологій сучасного виробництва вимагають кореневих змін змісту професійно-технічної освіти України. Такі зміни життєво необхідні для існування України як країни, яка була б не тільки споживачем імпортованої продукції, в більшості випадків досить низькоякісної, а й створювала власну, конкурентоспроможну продукцію як для власного, так і для світового ринку.

Конкурентоспроможні фахівці мають володіти професійними вміннями і навичками, що ґрунтуються на сучасних спеціальних знаннях певної галузі виробництва та високим рівнем професійної компетентності, що ґрунтується на критичному мисленні та здатності застосовувати теоретичні надбання на практиці.

10 вересня 2018 року розпочала навчання група слухачів, які опановуватимуть професію «Швачка» за оновленим стандартом професійно-технічної освіти на основі компетентнісного підходу: професійні (професійні базові, професійні профільні) та загальні компетентності формуватимуться в слухачів у процесі вивчення загальнопрофесійної, професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовок.

3-Ш

3-Ш

Навчання слухачів триватиме 3 місяці (попередні групи навчалися 5 місяців). Значне скорочення термінів навчання дає змогу вирішити низку проблем, які супроводжують навчання дорослого населення. По-перше, роботодавці, які зацікавлені в робітничих кадрах, швидше отримають кваліфікованих спеціалістів. По-друге, безробітні швидше зможуть працевлаштуватися або розпочати власну справу. Крім того, із навчальної програми вилучено предмети, які не завжди потрібні при опануванні саме цієї професії, а професійні базові компетентності (базові знання й уміння) визначаються навчальним закладом за погодженням з роботодавцями.

Маємо надію, що саме компетентнісний підхід дозволить зорієнтувати наших слухачів на здобуття інноваційного досвіду успішної професійної діяльності в швейній галузі, а в перспективі – на успішного працівника і заможну людину.

Удачі нашим викладачам і слухачам!

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 23 | Додав: pcptodsz | Теги: Швачка, 3-Ш | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar