Вівторок, 15.10.2019, 05:38 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2019 » Вересень » 16 » Крокуючи містом професій…
10:46
Крокуючи містом професій…

14 вересня працівники нашого навчального закладу взяли участь в обласному фестивалі професій «Профіленд».

Профіленд

Фестиваль влаштували в Корпусному парку – понад 20 локацій. Серед них– військова, спортивна, медична, безпеки та інші.

Професії центру, які були представлені на заході – «професії Смачної вулиці» – продавці, касири. Усі бажаючі змогли уявити себе продавцями ковбасного відділу, касирами торговельного залу, а також спробувати упакувати придбаний товар у виготовлений власноруч екологічний пакетик.

вулиця Смачна

«Профіленд» – змога відчути, спробувати, зануритися в особливості кожної з представлених професій.

Так, Шкреба Лілія Олександрівна навчала охочих виготовляти пакети, які, кожен із учасників майстер-класу, міг залишити собі, отримавши ще й сувенір від закладу. Лукашенко Тетяна Вікторівна та Жила В’ячеслав Валентинович допомагали гостям локації нарізати ковбасу на слайсері, упакувати її за допомогою вакуматора і також отримати приз. Цікавим виявився квест: «Знайди фальшиву купюру», під час якого діти та дорослі перевіряли гроші на справжність та знаходили сувенірну продукцію, яку і отримували в подарунок. Також викликала жвавий інтерес і робота за касовим апаратом: усі бажаючі могли придбати товар та власноруч отримати за нього чек.

Виготовлення пакетів

Виготовлення пакетів

Нарізання на слайсері

Вакуматор

Готова продукція

Касовий апарат

Касовий апарат

Чотири години промайнули дуже швидко в активній роботі та спілкуванні.

Активне спілкування

«Профіленд» – цікавий профорієнтаційний захід, який надає можливість навчальним закладам, підприємствам, установам, фірмам показати специфіку різних професій, та можливість спробувати себе в бажаній ролі. Крім того, надає можливість довести як молоді, так і людям різних вікових категорій, що в Україні, в нашому місті є можливість отримати робоче місце, є ті професії, що викликають асоціацію із зарубіжжям, і вони ось – поряд.

Тож чекаємо всіх, хто бажає продовжити навчання або змінити свій профіль, підвищити кваліфікацію в нашому навчальному закладі, який створений і працює для реалізації цих мрій і уподобань.

Подяка

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 54 | Додав: pcptodsz | Теги: ярмарок професій, Профіленд | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar