Середа, 14.11.2018, 03:37 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2017 » Грудень » 1 » Комп'ютерна грамотність - умова становлення сучасного працівника
13:19
Комп'ютерна грамотність - умова становлення сучасного працівника

У рамках реалізації проекту «Комп’ютеризація відділень поштового зв’язку» 29 листопада 2017 року на базі майстерні інформаційних технологій нашого навчального закладу було проведено спільний захід ДНЗ «Полтавський ЦПТО ДСЗ» та підприємства-замовника робітничих кадрів ПАТ «Укрпошта» на тему: «Комп’ютерна грамотність». Проведення заходу визначилося необхідністю формування в працівників відділень ПАТ «Укрпошта» основ інформаційної культури та комп’ютерної грамотності.

Комп’ютерна грамотність

Сьогодні у світі немає жодної науки і техніки, яка б розвивалася так само стрімко, як інформатика. Фактично ми можемо говорити про те, що в останні роки на наших очах відбулася комп'ютерна революція, яка зачепила всі сфери соціальної, культурної, наукової та виробничої діяльності людей. Справа йде до того, що скоро у світі не залишиться людей, яких не торкнуться зміни, викликані існуванням цього єдиного світового інформаційного поля, наскільки б далекі вони не були від обчислювальної техніки і персональних комп'ютерів.

Щоб встигати за розвитком засобів обчислювальної техніки, необхідні безперервна самоосвіта і самовдосконалення. А для професійного застосування обчислювальної техніки потрібно щось більше - особиста цілеспрямованість і постійне бажання дізнаватися про те, що відбувається у світі інформаційних технологій.

Володіння комп'ютерною грамотністю є однією з основних вимог і для працівників поштових відділень. Формування комп'ютерної грамотності є одним з найактуальніших завдань. Від того, як це успішно буде вирішено, залежить ефективність роботи поштових відділень, якість обслуговування населення та наш з вами настрій.

Початок є, а надалі ми плануємо ще декілька напрямів занять, і від того наскільки вони будуть ефективними, вималюється траєкторія нашого спільного руху в подальшому.

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 167 | Додав: pcptodsz | Теги: Укрпошта, Комп’ютерна грамотність | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar