Середа, 17.10.2018, 23:23 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2018 » Вересень » 24 » Книжка – гарний супутник, порадник і друг
15:21
Книжка – гарний супутник, порадник і друг

Книжка – це той найцінніший скарб і основне багатство, яким володіє бібліотека і через який впливає на серця та розум людей.

Кожна людина має можливість задовольнити пізнавальні, професійні, дозвіллєві інтереси та запити за допомогою різноманітних джерел, зокрема і за допомогою книжки.

Тому з метою зростання кола пізнавальних читацьких інтересів та залучення нових слухачів до користування фондом бібліотеки бібліотекарем Дудкою К. М. сьогодні було проведено тематичний огляд літератури для майбутніх швачок.

Для того, щоб слухачі, які навчаються за професією «Швачка», дізналися більше корисної інформації щодо особливостей своєї роботи, вони мали змогу ближче ознайомитися з наявною літературою в бібліотеці: «Виробництво і асортимент швейних ниток», «Процеси виготовлення легкого плечового одягу», «Конструювання швейних виробів», «Проектування технологічних процесів швейного підприємства», «Швейне матеріалознавство», «Швейне виробництво та матеріалознавство», «Проектна діяльність в індустрії моди: організаційні та психологічні аспекти», «Художнє проектування одягу», «Креслення, рисунок, композиція», «Технологія оброблення швейних виробів», «Довідник технологічних послідовностей виготовлення одягу».

Бібліотекар детально розповіла про кожну книжку, наголосила, що майже всі вони містять схеми, рисунки, таблиці, креслення.

3-Ш

3-Ш

Сподіваємося, що кожен слухач зміг розгледіти для себе ту літературу, яка найважливіша для нього.

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 23 | Додав: pcptodsz | Теги: Швачка, 3-Ш | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar