Субота, 06.06.2020, 07:33 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2020 » Квітень » 29 » Карантин - це можливість подбати не лише про здоров’я, а й про професійний саморозвиток
14:02
Карантин - це можливість подбати не лише про здоров’я, а й про професійний саморозвиток

EVENT

Карантинні заходи стали для всіх викликом, але не перешкодою для ефективного освітнього процесу. Педагоги нашого навчального закладу разом зі слухачами використовують альтернативні форми й засоби для здобуття якісних теоретичних знань та практичних навичок, не порушуючи систему освітнього процесу майбутніх професіоналів. Так, ми активно долучилися до упровадження елементів дистанційного навчання у процес підготовки кваліфікованих робітників, створивши на сайті «кабінет дистанційного навчання» та удосконалюючи форми і методи даного виду навчання.

У рамках співпраці нашого навчального закладу з навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Полтавській області та Білоцерківським інститутом неперервної професійної освіти ДВНЗ «УМО» НАПНУ наші педагоги прийняли участь у Регіональному науково-практичному семінарі «Реалізація сучасних освітніх практик при підготовці кваліфікованих робітників» 16 квітня 2020 року. Крім педагогів нашого закладе у заході взяли участь педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської і Херсонської областей та м. Києва. Загальна кількість – 53 учасника, були представлені 52 статті і 12 виступів. Під час роботи семінару обговорювались питання шляхів підвищення конкурентоспроможності випускника закладів професійної освіти, соціального партнерства, впровадження дуальної освіти, ефективності впровадження новітніх виробничих технологій у професійну підготовку, використання сучасних технологій навчання у освітній процес, підвищення інформаційно-комунікаційної компетентності педагогів. Захід виявився дуже корисним та цікавим, кожен із його учасників показав високий рівень професіоналізму, творчість та бажання навчатися і змінюватися. Педагогічні працівники нашого закладу представили також цікаві роботи:

  • «Впровадження дуальної форми професійної освіти як умова підготовки конкурентоспроможних кваліфікованих робітників» (Жила Лілія Алімовна, методист першої категорії ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»; Жила В’ячеслав Валентинович, інженер-електронік ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»);

  • «Особливості навчання дорослих в статусі «безробітний» ( Гошкодеря І. М., викладач ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»);

  • «Упровадження сучасних технологій навчання в професійну підготовку кваліфікованих робітників» (Дудка К. М., бібліотекар ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» (теоретична частина); Шкреба Л. О., майстер виробничого навчання ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» (практична частина);

  • «Соціальні інтернет-мережі як один із можливих сучасних методів навчання» (Лукашенко Т.В., майстер виробничого навчання ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»).

Також наші педагоги взяли участь у проекті ОСВІТНІЙ ІВЕНТ! Ми навчалися, удосконалювалися, розвивали ключові та фахові компетентності разом із командою професіоналів, коучів, модераторів Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти – це майстер-класи, освітні івент-форуми, вебінари, консультаційні пункти. Навчання відбувалося щочетверга з 02.04.2020 по 23.04.2020 у режимі онлайн-трансляції на сайті віртуальної кафедри андрагогіки.

Тож, джерел для самовдосконалення навіть у часи, коли звичний та усталений ритм життя порушують непередбачувані обставини, не бракує. Головне не припиняти безперервний процес пізнання нового й не забувати дбати про своє здоров’я. Отож, давайте використаємо вивільнений час для навчання та самовдосконалення!

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 115 | Додав: pcptodsz | Теги: Освітній івент | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar