П`ятниця, 24.01.2020, 05:20 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2019 » Грудень » 12 » Якщо хочеш гарно навчати - завжди навчайся сам!
15:38
Якщо хочеш гарно навчати - завжди навчайся сам!

Знайоме всім гасло знову підтвердило свою правильність для працівників центру, які зустрічали чергову групу молодших школярів – гостей закладу, що прийшли на майстер - клас з виготовлення виробів у техніці кінусайга.

Одразу ж заклад наповнився дитячою енергетикою, рухом, веселим настроєм. Після невеликої екскурсії центром, дітлахи розпочали роботу, а ми, дорослі, також включилися як у процес навчання, так і в процес співпраці та взаємодопомоги при виготовленні картинки Міккі Мауса. Не передати словами атмосферу, яка створюється в процесі роботи та спілкуванні з дітьми. Вони не тільки встигають виконувати роботу, а ще й діляться своїми новинами, розповідають про те, кому подарують виготовлену картинку і навіть що будуть обідати, коли повернуться у школу. Час пролітає дуже швидко, втомленість помічаєш лише тоді, коли остання дитина покидає навчальний заклад.

Майстер клас

Майстер клас

Майстер клас

Підводячи підсумки проведеної роботи, викладачі центру роблять висновки: разом з дітьми і ми навчилися цій цікавій техніці, а крім того, отримали шалений заряд енергії та позитивних емоцій.

Учні

Учні

Учні

Тож висловлюємо вдячність працівникам та керівництву ЗОШ № 26 м. Полтава за співпрацю, креативність та небайдужість у роботі.

Загальне фото

Маємо надію, що до нас долучаться і інші освітні заклади, тим більше, що ми можемо вас навчити робити різні цікаві та корисні речі.

До нових зустрічей та знань!

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 51 | Додав: pcptodsz | Теги: Кінусайга, Майстер-клас | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar